aile öyküsü bulmak ve bir aile agaci olusturma

Her birimiz benzeri bir yasam için bizim ön babalar, ne yaptin edildi iliskin geçmis nesillere bir bakis açisi olmasi gibi, ve istiyorum. Görev ilk bakista çok ilginç gibi görünüyor olsa, henüz bizim hemen önceki için, önceki 3-4 nesillerin ayrintilari söyle dursun takip ederken oldukça hantal bir görev olarak kanitlamak olabilir. Bir bir irade oldugu yerde olarak disheartened almak zorunda degildir, bir yolu yoktur. Asagida verilen yararli ipuçlari ile, emin yükünü azaltabilir ama yine de ideal bir aile agaci web sitesi olusturmak için biraz çaba koymak gerekir.

Mevcut en uygun kaynaklardan biri internet kullanimi Aktif aramalar oldugunu. Internet bugün modern çagda bilginin sanal depo haline gelmistir. Taninmis arama motorlari kullanarak, sadece anahtar kelimelerin aile öyküsü veya secere ‘arama alanina yazmaniz gerekir ve aile öyküsü izleme ve bir aile agaci olusturma ile ilgili online satis sitelerinden bir bütün uzun bir liste var. Yollari ve bilgi almak için araçlarinin genel bir bakis için bazi yerler göz atin. Simdi aklina karsilasir soru sürü gelen dogru site seçmek için nasil etmektir. Belirli bir secere web sitesinde karar vermenize yardimci olacak bazi ipuçlari asagida verilmistir sunlardir:

1. 5 siteleri – en az 4 kisa bir açiklama okuyun. Kisa liste bir kagit parçasi üzerinde en çekici olanlari. Her biri bir teklif ve seçmek için ne karsilastirin en uygun sartlari ve bütçe bu. Ancak, ücretli siteler, fotograflar, veri, kayitlari vb gibi ücretsiz sitelerde aksi mevcut olmayabilir özel hizmet sunan hatirlanmasi gereken önemli bir
2. Eger ücretsiz secere web sitesi için tercih edebilirsiniz bu ücretli sitelerin herhangi için gitmek istemiyorsaniz. Bu sitede kayit ve arama devam.

3. Sen hükümeti ait ve isletilen web hizmetleri bosuna. Bu hükümet tarafindan yönetilen bu yana, güvenilirlik faktörü ücretsiz ve ücretli sitelere göre biraz yüksektir.

4. Eger kararini sonra, kayit ve ödeme abonelik miktari gerekirse ve arama baslar.

Bu önemli karari alindiktan sonra, sadece basit talimatlari uygulayin ve bir aile agaci çizmek için yaraticiliginizi kullanin. Temelde sonra içine dallari hemen atasinin kardes ve bu yapisi gibi bir agaç, bu nedenle adi Family Tree olusur kadar devam eder dahil simdiki nesil isimleri ile baslar. Bu fotograf ekleyerek estetik zevk eklemek ya da sadece dogum, ölüm, konut, meslek ve kendi zevkinize ve ilgi bagli olarak diger bilgilerin sürü gibi önemli bilgileri içeren düz metin kayit seklinde tutabilirsiniz. Böyle bir secere web sitesi, her üye bu erismesini saglayacak yorum gönderme ve bir güçlük olmadan çok buna göre degisiklikler olur. Ayrica sinirli erisimi kolaylastirmak için sifre girerek bu web sitesinde güvenli olabilir.