ele ebeveynlik genç konular

Ebeveynlik hakkinda düsünürken, genç sorunlari en zor bazilari pop gibi görünüyor. Gençler henüz eriskin yaslara kadar degil ilkokul nispeten sakin yil geçti ama olan var. Gençler hayatta ve kim olduklarini nerede oldugunu anlamaya mücadele. Onlar hayatta davranmasi gerektigini gelecekteki tutar ya da ne kadar, onlarin arkadaslari olmali kim oldugunu bilmiyorum. Onlar bu onlarin ebeveynleri en çok ihtiyaç bir zaman ebeveynleri gerekmez inaniyorum.

Eger ebeveynlik konusunda uzman degilseniz, genç sorunlari bunaltici olabilir. Gençler ebeveynlerin gencin hayatinda neler olup bittigini tam olarak merak birakarak, ailelerinden uzak çekin. Cinsellik, akran baskisi, uyusturucu, alkol ve farkli zamanlarda, zor genç yardimci olmak için bilmek hale benlik saygisi kirpma kadar gibi konularda. Ebeveynler devam seyler vardir bilerek ama onlara yardimci olmak için sözlü olarak genç ulasmak mümkün, döngü disinda hissedebilirsiniz.

Ebeveynlik size ilerleme olarak, genç endiseleri daha az olur. Gençler genellikle kim ve onlarin arkadaslari kim anlamaya. Gençler de gelecekte yapmak istiyorum ve onlar odakli odakli daha az ve daha da gelecek hale anlamaya baslar. Uyusturucu, seks ve alkol ile deney genellikle bazi gençler ile devam ediyor ve ebeveynleri için bir endise kaynagi olmaya devam edecektir. Genç, sürücü belgesi aldiginda, en çok anne onlari olmak istiyorum daha mobil hale. Onlar partilere gitmek ve riskli davranislar mesgul.

Ebeveynlik sorunlari eklemek için, genç cinsellik sorunlari geçmiste olmustur daha simdi açik daha fazla hale gelmektedir. Daha gençler onlar, biseksüel escinsel ya da her iki cinsiyette deney-genellikle kalma insanlar devlet. Bu daha fazla kirsal alanlarda disinda daha büyük sehirlerde yaygin ancak, internet gelisine olan gençler web üzerinde cinsellik sorunlari ile ilgileniyor. Onlar ayni cinsiyetten bir uzun mesafe ortagi ile cinselligi kesfetmek olabilir.

Neyse ki ebeveynlik için, genç gebelik asagi ve gençler her zamankinden daha cinsel aktivite için daha sorumlu edilmektedir. Bu bazi gençler düsük maliyetli bir klinikte ya da kendi kliniginde bir ebeveynin izni olmadan artik dogum kontrol alabilirsiniz gerçegi ile ilgili olabilir. Cinsel egitim siniflarinda prezervatif kullanimi etrafinda egitim çok sey var, hala, gençler arasinda cinsel yolla bulasan hastaliklar için yüksek risk vardir. Onlar riskleri anlamak ve Chlamydia, insan papilloma virüsü ve uçuk gibi birçok cinsel yolla bulasan hastaliklar yakalamak degil.

Hatta ebeveynlik uzman için, ilaç kullanimi ya da alkol kullanimi gibi genç sorunlari kolayca üstesinden gelinemez. Gençler partiler, ecstasy ve esrar gibi uyusturucu, ve hatta çözücü kötüye alkol ile deneme devam edecektir. Onlar akranlari ile uyum ya da sadece bu maddelerin kullanimi gibi ne oldugunu görmek için bir girisim yapmak. En sonra ince ve kullanmaya devam etmeyin, digerleri ölürler ya da yas grubundaki kisiler için tasarlanmistir madde bagimliligi tedavi çesit geçmesi kadar bu maddelere bagimli olmaya devam edecektir.