onlar çalmak çocuk yakalamak eger anne ne yapabilirim – takip etmek 3 ipuçlari

Geçenlerde çalmak yakalandi bir çocuk hakkinda okuyun. O oldukça mesafe almisti ve para, mücevher ve bazi MP3 çalarlar çok oldu. Bu tabii ki asiri bir durum oldu ve ben altta yatan bir sosyal ya da duygusal sorun ya da çocugun intikam ariyor gibi görünüyor olarak anne burada profesyonel yardim gerekir düsünün.

Onlar özel mal veya mal kavrami hakkinda hiçbir ipucu gibi çok küçük çocuklar çalmakla, onlarin yas ve gelismemislik genellikle, bu olusturmaktadir. Bir oyuncak görmek ve gibi olabilir çok genç çocugun zihninde, o olmamalidir hiçbir neden yoktur. Büyük çocuklu, onlar çalmak ahlaki ve sosyal etkileri anlasilan ve neden yanlis olmasi gerektigi gibi bir sorun var oluyor.

Anne çocuk çalmak hakkinda ne yapabilirim? Onlar çalmak çocuklari yakalamak zaman Önce her zaman tepki gerekir. Bu bir güç gösterisi anlamina gelmez ama sessizce çalmakla ahlaksizlik açiklamalidir. Anne hiç tepki etmeyin, o zaman bu onay tür olarak çocuk tarafindan görülecektir ve negatif takviye, ve neredeyse büyüyen çocuk için bir model anti sosyal davranis, bir.

Çalmak Çocuk ragmen oldukça sik karsilasilan bir durumdur ve küçük esyalar yer olsa da, bu herhangi bir frekans ile olmaz saglamak için çok önemlidir. Ikinci olarak, her çalmak olay çocukla ele gerekir. Bize çalmak çocuklarin en yaygin senaryolar bakalim. Onlar sadece ne istediklerini almak için yeterli para yok çünkü bazen, bunu yapmak. Bu da sinifta herkes son telefon veya iPod ya da her neyse oldugu gibi akran baskisi daha da artmaktadir.

Bir çocuk bazi seker çalinti ise üçüncü olarak, anne-babalar bu döndürülür ve çocuk zaten yemis, onlar geri dönüp bunu ödemek için çocuk tesvik etmelidir emin olun. Çocugun onun eylemlerinin sonuçlari yüz sahip oldugu daha sonra bazi düzeltici önlemler alinmalidir. Bu durumda onlar parayi geri kazanmak için, çalismak zorunda olacaktir. Onlar evde ekstra isleri yaparak yapabilirsiniz.

Bazi anne-babalar aslinda kendi davranislari ile çalmak tesvik gariptir. Kendi isyerinden kirtasiye çalmak ve hiçbir sey düsünüyorum anne alin. Çocuk aslinda çalmak tanik olmaktadir ve okula ve dükkanlardan seyler çalmak baslarsaniz hiç sürpriz olacak.

Çalmak çocuklar için yukaridaki gibi zorlama sonuçlari sadece çocuklar yolda geri almak için yardimci olabilecek bir çocuk davranis programdan birçok örneklerinden biridir. Eger davranis degistirme teknikleri ögrenebilirsiniz böyle bir program bu tür saldirganlik, meydan okuma ve sözlü taciz gibi diger zor çocuk davranis problemleri ile basa yardimci olabilir. Asagidaki linki gerçekten tüm bu sorunlari çözmek için kolay bir yol oldugunu size gösterecektir.