sizin çocuklarla seyahat

Aile tatilleri Eger küçük çocuklar var hayatin önemli bir parçasidir. , Anne aslinda her gün ise stresinden olmadan onlarin çocuklari ile vakit geçirmek için bir sans var olsun çocuklar kendilerini zevk ve herkes gerçekten zaman sinek yapan bazi etkinliklere katilma firsati olur. Bu, aslinda geldiginde ile ilgili tüm – ama uzun araba yolculuklari inanilmaz gürültü, araba hastalik ve üzgün çocuklar için olanaklari ile dolu oldugu gibi orada almak, en büyük agri olabilir. Eger tatil kendisi zevk olabilir kadar, araç seyahat ile sorunlar gerçekten keyfi bir kivrim koyabilirsiniz.

Bu nedenle çocuklar için keyifli bir deneyim yolculuk daha yapmak için biraz düsünmek için akillica bir seçimdir. Bu planlama bir sürü gerektirir, ancak planlama bu tür gerçekten iyi saat arasindaki farki tüm ve sinir bozucu bir çile tarafindan vardi olabilir. Her dogru zamanda yerine koymak gibi ve sürece, dogru bir sekilde, gerçek bir akli koruyucu olabilir. Önemli olan çocuklar için terzi etmektir. Bir yetiskin olarak, bunu eglenceli seyler yol açacaktir bilerek daha az eglenceli seyler için sabir için yol boyunca bir yerde egitilmistir. Çocuk bu süreci ögrenmek için henüz.

Kötü bir asla tavsiye tek parça aracinizin arka koltugunda üzerinde bir havlu veya battaniye yaymaktir. Çocuklarinizin yolculuk ve / veya tutmasi egilimli yeme, o zaman bazi karisiklik olusturulacak hiç süphe yoktur. Aslinda en çok çocuklar onlar saatlerce tek bir noktada kalmak zorunda karisiklik yaratma egilimli olacagi dogal bir gerçektir. Eger çocuklar bir sey istediginiz veya ihtiyaciniz her zaman durduramaz gibi, önceden eylem biraz acil eylem bir çok kaydedebilirsiniz. Havlu veya battaniye koltuk koruyacak ve hedefinize ulasmak ne zaman sarsilmis olabilir – boyunca yiyecek alarak daha az yemek için durur, ama belli ki bu arabada kesiliyor seyler görmek anlamina gelir.

Oyuncaklar ve oyunlar boyunca getirmek de mükemmel bir fikir. Bu kullanilabilir olmasini teknolojinin ne tür baglidir, ancak yüklü bir DVD oynatici ile bir araba özellikle – genellikle bu asagi katlayin o arabanin çati ekranlar, ya da sürücü ve ön yolcu basinin arkasina gelir dinlenme – o zaman çocugunuzun dikkatini mest olacak emin olabilirsiniz. Bir araç-içi oyun konsolu çok ayni yarari olabilir. Çocugun daha önce hiç görmedigi bu yeni bir oyuncak veya DVD uzun süre dikkatlerini tutabilir.

Yolculuk ne kadar süre bagli olarak, iyi plani durur gerekli olabilir. Kadar çocuklar için gibi kendiniz için, bacaklarinizi germek ve bu kadar uzun süre tek bir noktada kalmak zorunda yogunlugunu bir dinlenme biraz almak için firsat, gereklidir yükselen öfke ve hosnutsuzluk bina durur ve bir çocuk varsa ne yazik ki hasta veya uygunsuz zamanda bir vücut fonksiyonu vardi, bu saglayan tam ve acil daha önce oldu olacak bir ek olarak temizlik tam.