yatak islatma ile eyleme

Yatak islatma gibi stresli ve duygusal bir konudur – aslinda, bazi anket bosanma ve aile çatismasi yani sira, aileler için en stresli konulardan biri oldugunu ileri sürmüslerdir. Sakince sorunu ile basa çikmak için ögrenmek, sonra, büyük bir önceliktir. Ancak, anne ve babasinin kendilerini hiçbir eyleme teskin izin olmamalidir. Aslinda, yatak islatma hala çocugunuz için bir sikinti ve bir sorun olabilir, ve çok çözüm var orada.

Aileniz bir seviye basli bir sekilde sorunu ile basa çikmak için ögrendi sonra degil, kendi basina gitmesini sorunu için beklemek daha çözüm aramak için aile tesvik yok. Oglunuz veya kiziniz gereksiz yere aci yok ki, çocugunuza yardimci olabilir orada birçok çözümü vardir.

büyük bir anlasma haline izin vermeyin

Tabii ki, çocugunuzun bu sabah hiçbir utanç ile rahat bir uyku keyfini böylece yatak islatma durdurmak, ama yardimci olmak için arzu yanlis bir sey oldugunu bir isareti olarak durmuyor dikkatli olmak yardim etmek istiyorum. Bir un-tehlikeli bir durum – – evinde büyük bir sorun haline yatak islatma yapmayin.

seyler düsük anahtar tutmak

Yatak islatma yaklasim bir low-key bir oldugundan emin olun. Bu konuda anormal bir sey yok – bu genellikle bir çocuk sadece büyüyen tutmak için ihtiyaci var demektir bir çocugun suçu degil ve bu oldugunu isaret etmektedir. Çocugun ailesinin diger yatak islatma yasamis ve bunun disinda büyüdü ki biliyorsa Genellikle yardimci olur. Ayrica, kullanilan herhangi bir tedavi veya ilaçlar koyu tonlu, tehdit edici olmayan bir sekilde sunulmaktadir emin olun. Gün boyunca çocugun yatak islatma vurgulayarak tutmak gerek yoktur. Gün boyunca tedavi sunuyoruz ama çocuk oyun ve sadece bir çocuk olmanin keyfini saglar.

o islak yatak oldugunda çocugun söyleyeyim

Çocugunuzun yatak islatan ise, kardesler veya ev diger iyi niyetli üyeleri “Johnny yatak-tekrar islak.” Bu sadece shaming yol açar duyurmak emin olun. Bunun yerine, çocugunuzun kendisini söyleyebilirim zaman sabah sakin vakit geçirmek için genellikle yararli olur. Bir sistem (örnegin çocugun islak ve kuru geceleri isaretleri bir takvim olarak) olan daha kolay bu bilgi paylasimi için bir rutin oldugu gibi çocuk, size yaklasim için yapabilirsiniz.

Çocuk yardim edeyim

Çocugunuzun daha az mahçup hissediyorum yardimci olacaksa, ona yardim temizlemek saglar. O yastik kadar düzenli olabilir veya yaprak katlayin. Bir yetiskin angarya ile emanet edilebilir Bazi durumlarda, bu, çocugun daha az beceriksiz ve çocuksu hissetmenize neden olabilir. Onlar yataga temiz yardimci olabilir Ayrica, kendi yatak islatma küçük bir bölümünün kontrol hissedebilirsiniz.

Bir ceza temizlik yapmak, aksine çocugun daha rahat yapmak için bir yol olarak sunmuyoruz. Bu “Eger yatakta daha rahat hale getirmek için yastik yastik koymak istiyorum?” Gibi bir açiklama açikça çocugun yatak islatma için cezalandiriliyor olmadigini yapar.