au pair tarama ve kabarik kisilik testleri

Au pair ajanslarinin en önemli rolü sagladiklari au pair is ve güvenilir için uygun oldugunu garanti etmektedir. Bu görüsmeler, referans kontrolleri, arka plan tarama ve kisilik testleri ile au pair tarama yapilir.

ABD’de au pair ajanslari Au Pair tarama sürecinin bir parçasi olarak kisilik testleri kullanmak için federal düzenlemeler gereklidir. Tek bir tarama yöntemi% 100 dogru ve çesitli araçlar birlestirerek istihdam öncesi tarama genel dogrulugunu artirmak için tek yol oldugu için kisilik testleri önemlidir.

Iste nedenleri:

Dogru egitilmis anketörler tarafindan yürütülen bile, • Görüsmeler genellikle önemli gerçekler veya sorunlu kisilik özellikleri ortaya çikarmak için basarisiz, ve öngörü degeri sinirlidir. Bir dadi tarafindan kabul aldatmaca içeren Yeni bir durumda, onu röportaj yapti anne, sunlari söyledi: “O çok sevecen ve çok güzel görünüyordu, çok ifade, harika bir insan gibi çok akilli görünüyordu … o büyük, bir ders kitabi gibi geldi Bana dadi. Sadece mükemmel. “” Basarili görüsme “tarama süreci tek basarisizlik noktasi oldu. Dadi, yerel bebek bakicisi ve dadilar ile veliler eslesen bir ulusal web sitesi araciligiyla ise alindi ??bebek ve küçük çocuklar ve bildirildi deneyim uçan renkleri ile bir sabika kontrol geçmisti.

• Referanslar çok subjektiftir. Bilmiyorum birinin görüsüne ne kadar degerli oldugunu? Onun beklentilerini, degerler, standartlar nelerdir? Baska bir son durumda, dadi canli bir 5 ay iyi bilinen bir tam hizmet dadi ajansi araciligiyla ise sonra çocuk pornografisi suçundan tutuklandi. Velilere göre “ajans parlayan is referanslar sagladi.”

• Arka plan tarama son derece önemli ama bosluklari dolu. Arama çesitli veri tabanlari kapsaminda, zamaninda ve dogrulugu sinirli olabilir. Örnegin, bir dadi arabada onu ücretleri, yaslari 2 ve 8, ile, alkol etkisi altinda sürüs için tutuklandi. Onun orijinal arka plan tarama herhangi bir suç yoktu çünkü birkaç ay sonra, dadi profilini hala, dadilar ebeveynler uygun baska bir ulusal web sitesinde sergilendi. Ayrica, her ceza ilk suç (ya da aslinda, ilk mahkumiyet) kadar sabika kaydi var. Bu ilk suç çocuklar zarar mi?

Kisilik testleri gibi Louise Woodward, Sarsilmis Bebek Sendromu ölen sekiz aylik bebegin istemsiz adam öldürme mahkum genç bir Ingiliz au pair bu gibi ABD’de asagidaki durumlarda au pair tarama için zorunlu oldu ve bir baska bir durumda o bakmakta olan 3 aylik bir bebegin kurtarmak için bir girisim yapmadan yanan bir ev kaçti Isviçre au pair.

Bu tür testler au çiftinin karakter ve kisilik özellikleri içine ek ve degerli bilgiler sunmak ve bu basinç altinda performans sorunlari veya siddet davranisi dogru bir egilim olarak, bir görüsme yoluyla tespit etmek çok zordur sorunlari vurgulayabilirsiniz. Bunlar telefon yerine yüz yüze yapilan ve birçok ülkede arka plan tarama için kullanilan veritabanlari ile ayni kalitede çogu zaman vardir bir kez görüsmeler daha az etkili gibi bir au pair tarama araci olarak kisilik testleri önemi artar ABD’de kullanilir.

Kisilik testleri için zorunlu bir gerekliliktir au pair tarama iyi yapti mi? Ille.

ABD’de bazi Au Pair acentalari uygunsuz kisilik testleri kullaniyor görünüyor. Ilona Bray göre, “Herhangi bir Au Pair ajansi çocuk bakimi ile yapmak ve adaylara vermek ve hala düzenlemelere toplanti gereken bir sey vardir Internet kapali kabarik kisilik testi alabilir.” (Dadilar ve Au Pair, In-Ev Kiralama Çocuk, USA Today, 2010).

En az birkaç Au Pair ajanslari en az maliyetle federal düzenleme uymak amaciyla, testlerin kaliteden ödün gibi görünüyor. Au pair kurumlar tarafindan kullanilan testlerin biri bir au pair zaman stres altinda kötü bir güvenlik karar yapmak için daha çok stres altinda duygusal kontrolü kaybetmeye veya olasiligi olup olmadigini cevap sinirlidir Booraem-Çiçekler Au Pair Psikometrik test vardir. “Bu olumlu özellikleri için bir test hazirlamak mümkün olacaktir, ama zor ve gelistirmek için pahali”: kisilik özelliklerini Dr Çiçekler daha kapsamli bir testi soruldugunda, test bir yazarlarindan, yanitladi. O velilere gösterilebilir bir rapor üreten ile ilgili benzer bir tepki vardi: “Sorun bireysel raporlar olusturulan olsaydi degerlendirme maliyetini önemli ölçüde yukari gitmek oldugunu ifade etti.”

Maliyet gerçekten birçok anne için bir konudur ve çocuk yetistirme önemli bir mali yük getirmektedir. Ama sadece birkaç dolar kazanmak için, daha iyi tarama daha kabul ederek güvenligini tehlikeye ve bizim çocuklar iyilik, yikici sonuçlara yol açabilir ve kabul edilemez. Ayrica, yeterli kisilik testleri kullanimi bir yeniden maç ve ilgili maliyetler sansini azaltabilir.

Tüm kisilik testleri esittir ve bir test dogru türde kullanmak zorunda. Olasi risk faktörleri vurgular risk analizi, kisilik testleri son derece önemli bir bilesenidir. Siddet davranisi, madde bagimliligi, alkol problemleri, gerçege, mülkiyet ile ilgili ve daha: Örnegin, TakeCare en NannyTest asagidaki kapsar. Buna ek olarak, test gibi sorumluluk, itaat ve disiplin, kendini kontrol, duygusal istikrar, basinç, olumlu tutum ve hizmet bilinci ile basa çikma gibi kisilik özellikleri degerlendirir.

Bizim çocuklar korumak için, bakim verenlerin tarama sürecinin mümkün olan en iyi oldugundan emin olun gerekir. Ebeveynler kalite kisilik testleri bakicilar ‘tarama sürecinin bir parçasi olarak kullanilmaktadir talep gerekir. Uygun kisilik testleri ajansi tarafindan yapilan degildir, ya da ajans test raporu paylasmaya istekli degilse, anne kolayca kendi baslarina bu tür testler gerçeklestirebilirsiniz. Bu TakeCare en NannyTest olarak ilgili kisilik testleri,,, tüm velilere çevrimiçi mevcuttur kullanimi kolay ve son derece uygun bulunmaktadir.