bagimsiz bir genç yetistirme

Ben eski benim 16 yil için bir çek hesabi açma ile ilgili bir mesaj panosu yazabilmek hatirliyorum. O ve ben bankaya gitti, bir tarih almis, evrak tüm getirdi ve onun hesabi açti. O ve ben de hem heyecan vardi.

Gerçekten deli oldugunu düsündüm anneler çok sayida sasirdim. Her Ben deli oldugunu düsünerek, farkli nedenleri vardi. Onlar kendi çocuklari bir çek hesabi olan sorumlulugunu ele verebilir hissetmedim, ya da kendi çocuklari daha fazla kontrolleri olan para vardi anlamina gelmedigini anlayacak hissetmedim, ya da eski bir 16 sene olmalidir inanmiyordu çek hesabi kendi. Birçok kadin is bebek bakimi yari zamanli çocuklarinin, çocuk bir hesap açma hakli çikarmak için yeterli para verdi vardi inanmadigini söyledi.

Sadece iki yil içinde bu çocuklar her 18 olacaktir. Birçok evi terk edilecektir. Para yönetimi ögretilen degil, bir çek defteri dengelemek için nasil ögretildi degil ve onlar çiktiginizda evde, nasil bilecek ise bir çek defteri kayit nasil kullanilacagini ögretti degil mi?

Bir üniversite kitabevi çalismis olanlarin, ben nasil bir çek ya da nasil bir çek defteri dengelemek için kaydetmek için bir çek, yazmak için hiç bir fikrim yoktu 18-20 yas sayisiz hikayeleri paylasabilirsiniz. Birkaç ögrenci bile kontrol imzalamak için nereye emin degildi. Digerleri, onay üzerindeki yerel adres yazdirmak lütfen soruldugunda, yönlendirme numaralari altinda alt üzerine koydu. Onlar bu Tamam degildi fark etmemisti.

Eger gerçekten eski sizin 16 yil çek sorumlulugu için hazir degil inaniyorum bir ebeveyn olarak, o bir Excel elektronik tablo düsünün. Kizim yaklasik 13 yasindayken, iki elektronik tablolar olusturuldu. Bir giyim ve bir okul ögle yemegi için oldu. Biz onu giyim bütün bir yil harcanan ne kadar para bakti. Bu onun baslangiç ??denge oldu. Biz pantolon, küpe vb, ayakkabi satin her zaman, o satin kaydetmek zorunda kaldi. Excel matematik yapar, bu yüzden o alimlari yapilmis gibi onu toplam bakiyesi asagi gitmek görmek mümkün oldu. O da onu toplam sol bakmak ve daha önemli ne seçimler, ayakkabi çok pahali çifti, ya da kis için birkaç yeni tisörtü yapabilir. Para gitmisti zaman o biliyordu, artik yoktu. Istedigi ayakkabi ve o hiçbir sicak giysiler olsaydi, o, son yillarda giyim, ya da benim giymek zorunda AOD. Ne genç anne, AOS giysiler giymek istiyor?

Onun ögle yemegi parasi çalisan bir toplam oldu. O 5 $ ile her hafta basladi. O hafta iki basinda, daha sonra haftada bir bu harcama olmasaydi o 10 $ vardi. Yine, Excel matematik yaptim, ama o her Pazartesi 5 $ ekleyin ve sonra o her gün geçirdim ne düseriz gerekiyordu. O kayit alimlari olmasaydi, o asagidaki arasinda Pazartesi $ 5 verildi degildi.

Bu tablolari halinde para ekleyebilir ve para nereye gittigini kaydederken para çikarmak için nasil onu ögretti.

Ben bizim çocuklar bagimsiz hale gelmesine yardimci olabilir inaniyoruz diger alan gida ve yemek için alisveris. Eski bir 16 yil haftada bir yemek hazirlamak için yeterince bol eskidir. Kendi programi bir yemek bir hafta izin vermiyorsa, o zaman ayda bir yemek deneyin. Don, AOT çocugunuzun malzemeyi seçmek için ögrenmenize yardimci olursa, bir reçete okumak ve yemek pisirmek, nasil sizinle artik yasamak bu nasil bilecek? Benim büyük kizim gelecek hafta evleniyor bir arkadasi var. Su anda, bu gal günde iki kez McDonalds yiyor. O doesn, AOT asçi. Sadece bu pahali, ama çok sagliksiz. Biz evde müthis hamburger yapmak. Biz Barbekü sos ve sogan halkalari üzerinde yük veya ananas yüzük, ya da diger birçok Topingler ile teriyaki sos. Bu yüzden hamburger yemek yapmak, ama biz onlari kendimiz yapmak. Çocuklarimin ikisi de büyük hamburger yapabilirsiniz.

Çocuklarimin ikisi de her zaman benimle pazara gitti. Onlar, etiketleri okuyun ürünlerinde malzemeler kontrol edin ve taze meyve ve sebze seçmek için biliyorum. Yine, onlar degil, AOT sizinle bunu yaparsaniz, nasil onlar evden bu nasil bilecek? Çocuklarimi da magaza satis için alisveris için biliyorum. Onlar magaza etiketleri okuyun ve boyutlari ve markalar karsilastirabilirsiniz böylece birim basina ya da ons basina ödeme miktarini belirlemek için biliyorum.

Bunlar bizim gençler daha bagimsiz hissetmeye yardimci olmak ve yetiskinlik için onlari hazirlamak sadece iki alanlardir.