bir çocuk bebek monitörü bakmak için ne

Bebek monitörleri odasina girme rahatsizlik ile uyuyan bebek denetlemek için firsat sunan, bugünkü ebeveynler için kres ekipman önemli bir parçasi vardir. Çogu tüketici ürünlerinde oldugu gibi, seçim için binlerce ürün sizin veya gerekmeyebilir özelliklere de genis bir yelpazesi ile, vardir. Peki iyi bir monitör olarak ariyor olmalidir?

Kontrol etmek için ilk sey iletim teknolojisi analog veya dijital olup olmadigidir. Analog monitör ucuzdur, ancak girisim ve gürültülü bir çarpik sinyal yatkindir. Dijital, diger taraftan, size nefes bile asagi, oluyor her seyi duymak saglayan kristal netliginde ses sunabilir. Bu aslinda sadece dikkatinizi ihtiyaciniz olacak yüksek sesle sesler yayin için ayarlayabilirsiniz için modelinizi degisken duyarlilik oldugundan emin olun, böylece gece kendinizi uyumak için çalisiyoruz bir dezavantaj olabilir.

Dijital monitörleri analog yayinlari da olanlardan daha iyi bir yelpazesi var. Eger çocugunuz uyurken, örnegin, bahçede vakit geçirmek olabilecegini düsünüyorsaniz, o zaman satin modeli bunu yapmaniza izin için yeterli araligi oldugundan emin olun. Araligi için verilen rakamlar ideal kosullar altinda, ve hesap içine ve kres arasinda herhangi bir engel ve duvarlar sayisi ve kalinligi yapmayiz da unutmayin, güvenli tarafta çok err.

Ayrica birim yayin kaç kanal kontrol – daha yüksek daha iyi. Bugün daha fazla cihaz radyo spektrum için yarisiyor giderek kablosuz dünya, var, birden fazla kanalda çalisabilir bir monitör bölgedeki diger vericiler ile çatisma olasiligi daha düsüktür bu yüzden.

Daha pahali monitörler de bebeginizin üzerinde görsel olarak kontrol edebilirsiniz bir video seçenegi vardir. Bir kere, bu bile sadece düsük kaliteli siyah beyaz görüntüler ve sadece gün isiginda bu teklif, Bugün modelleri çok daha iyi görüntü kalitesi sunan ve bir gece görüsü özelligi varsa bile karanlikta kullanilabilir.

Dikkate almak son bir seçenek, bir nefes ve / veya hareket sensörü ihtiyaç olup olmadigidir. Bu bebeginizin nefes durdugundan sinyalleri için disari dinlemek ve bu durumda olabilir algilarsa, acil alarm çalacaktir. Bu ailelerin büyük çogunlugu için gereksiz olsa da, bir kötü çocuk olan güven bu ilave seviyesi çok arzu bulabilirsiniz.

Her seyi oldugu gibi, sizin için ne ödeme olsun ve daha iyi ekran kalitesi, daha size mal olacak. Bu nedenle, sadece yerine bir devirme fiyata her seyi yapmaya çalisir bir daha, ihtiyaciniz olan özellikler sunuyor yapabilirsiniz en kaliteli monitör almak deger – Bu gibi birimler güvenilmez olabilir ve güvenilmez bir bebek monitörü zor olan deger .