çocuk egitimi bir topluluk çaba

Aileler halindeyken sürekli olmasina ragmen, bir sey ebeveynlerin çocuklarini güvenli akillarini tutma üzerinde kalici olarak.

2.000 ‘den fazla çocuk her gün eksik bildirilen. Neyse ki, Sylvan anne “Sylvan Güvenlik Günleri”-basinda Sylvan Egitim Merkezleri katilan Ekim 2006’da sirasinda McGruff ® Suç Köpek güvenlik ipuçlari yayarak bir yardim eli sunuyor.

In-merkezi lider kurulusu ve her yas ve beceri düzeylerinin ögrencilere evde canli, online ders, Sylvan bizim topluluklarin güvenligini gelistirmeye kararlidir. “Sylvan ögrencilerin beceri ve bu girisim ile, okulda ve hayatta daha iyi yapmak ve gereken güven verir, biz de ailelerin güvenli tutmak için yardimci oluyoruz,” Richard Bavyera, Ph.D., Sylvan için egitim baskan yardimcisi diyor Egitim Merkezi.

Asagidaki yil boyunca güvenli kalmak için yararli ipuçlari verilmistir.

okul sezonu

• Çocuklarinizla okul otobüs duragi ziyaret edin ve otobüs sayisi ve yol ögrenirler.

• onun çevresinin farkinda olmali ve iyi aydinlatilmis alanlarda yürüyüs ve kisayollari asla çocugunuzun söyle.

• Herkes bir araba onlari zorlamak veya onlarla yürümek çalisirsa, onlar kosmak ve bagirma gerektigini, ve tekme ve çiglik bir sahneyi yapmak “Bu kisi bana kaçirmaya çalisiyor” da ögretin.

• Çocuklar bilmiyorum kimseyle okulu birakmak asla. Böylece çocuk güvenilir bir yetiskin eve götürmek için gönderildigini teyit bir aile “güvenlik kelime” var.

• Uygulama güvenlik çocuklarinizla ipuçlari ve onlar kurallari anlamak saglamak. Isaret ederek okul otobüsü için bir “ögretilebilir an” yürüyüs yapmak “güvenli yerler.”

yil boyunca

Çocuklarinizin ve kim onlar her zaman ile nerede • bilin.

• Çocuklar adresi ve telefon numarasi ve nasil acil bir durumda güvenilir bir yetiskin ulasmak için bilmeli.

• sey onlari korkmus ya da rahatsiz eden bir durum varsa çocuk kendi içgüdüleri güven ve bir yetiskin söylemek ögretin.

• sizin çocuk etkinlikleri katilin. Ilginiz ve denetimi için yerini hiçbir sey tutamaz.

özel sonbahar promosyon

Ekim 2006’da baslayan Sylvan egitim programlarina kayit ailelerin ücretsiz LG Migo yeni Verizon Wireless aktivasyon telefon ile almak için firsat olacaktir. 5-12 yasindakiler için tasarlanan, telefon anne ve çocuklari arasinda hizli, güvenilir iletisim baglanti saglar. LG Migo özel bir 911 acil durum dügmesi ve anne gerektigi gibi çocuklarin aile üyeleri ile temasa böylece önceden programlanmas ki dört hizli arama tuslari bulunuyor. Orman Ekim ve Aralik 2006 tarihleri ??arasinda 25.000 telefonlarina kadar dagitacak.