dis çikarma belirtileri ve nasil en iyi sekilde tedavi etmek için

Dis çikarma genel belirtiler drooling, dis etlerinin (bir sey üzerinde chomp için bir arzu ile), kirmizi yanaklar, hafif ates, sinirlilik, bir döküntü ve agrisidir. Bazi çocuklar hafif olabilir birkaç belirtileri vardir. Diger tüm ev zarar verme, korkunç zarar edebilirsiniz.

Bir kirmizi yanak ve bir sey isirmaya arzusu oldugu gibi Drooling, agri gösterir. Isirik basinç agri rahatlatmak olabilir. Hafif bir ates bebeginizin basa çikma oldugunu, ancak bagisiklik sistemi mücadele oldugunu gösterir.

Sinirlilik ve agri aglama bebeginizin basa çikma ve bazi yardima ihtiyaci olmadigini isaretler vardir.

Tüm dis çikarma problemleri hizli ve etkin bir sekilde dogru homeopatik ilaç ile çözülebilir.

Bu profesyonel bir homeopati ile danismanlik yapilabilir. Ya da ilaç kendinizi reçete bazi ortak homeopatik ev kullanarak sansinizi deneyebilirsiniz.

Bunu yaparken, size homeopati hakkinda biraz bilmek gerekiyor. Bu dis çikarma belirtileri (bu durumda oldugu gibi) görmek ve tip belirtileri onlari maç edebilmek gerekir. Ancak o zaman sorunlar çözülebilir.

Herhangi bir büyüme evresi için en iyi homeopatik ilaçlarin biri Kalkera Karbonika (Calc karbonhidrat) ‘dir. O is için degil, çocugunuzun belirtileri, ilacin bu maç gerekir.

Kireç karbonhidrat tipik belirtileri sunlardir:

bir büyüme asamasinda sorunlar, ya da yavas büyüme (örnegin dis çikarma, bir döküntü)
Özellikle haslanmis yumurta yalvarir,
Kabiz, ancak etkilenmeyen
ter eksi kokuyor
özellikle basin saç çizgisi veya arka terlemeleri
kolayca (karanlik örnegin, canavarlar, hayvanlar, yükseklikleri) korkmus
normalde dolgun veya plumpish oldugu
Soguk ya da islak ugrar

Disinda dis çikarma belirtileri, çocugunuzun bu için yukaridaki listeden baska bir iki güçlü belirtiler, maç, o Kireç karbonhidrat tüm süreç geçmiste yapmak olasidir.