içme ve sürüs hakkinda çocuklar konusmak nasil

Ebeveynler görme onlari izin asla, her zaman denemek ve bir dikkatli göz altinda çocuklarini korumak için deneyebilirsiniz, ancak her zaman bunu yapmak mümkün olmayacaktir. Bu taktik, yüksek okulda iken çalisir, ancak ne üniversiteye çikmak ve kendi bir yasam olusturmaya baslamak ne zaman olabilir. Her zaman çocuklar üzerinde takip etmek mümkün olmayacaktir, ne de her zaman canli olacaktir. Bu nedenle içme ve sürüs sonuçlari hakkinda çocuklara ögretmek ve hayatta dogru kararlar inanmaniz önemlidir.

Eger içme hastaliklarin karsi çocuklari korumak için denemek ne kadar zor olursa olsun, sonunda onunla karsi karsiya kalacaktir iyi bir sans var. Bu an geldiginde onlar hazir oldugundan emin olun. Çocuklarinizin göstermek için en önemli seylerden biri güvendir. Çocuklarinizin onlar kararlar iman ve güven göstererek, onlar dogru seçimler yapmak daha uygun, bu nedenle sizi hayal kirikligina ugratma. Bu zayif bir kararlilik ve içme alkol akran baskisi ile karsi karsiya güçlü biri arasinda önemli bir faktör olabilir.

Artik onlar hiç içecek ve sürücü gibi tehlikeli bir sey yapacagini hiçbir sekilde oldugunu, çocuklar iyi davrandim düsünce olabilir, ama yanlis olabilir. Genellikle akran baskisi sonucunda, okul içme sorun yapimcilari zorunlu ve sürüs, ayni zamanda yildiz sporcular ve bas cheerleaders, çocuklar böyle bir sekilde davranma yetenegine sahip, düsünmek asla ama onlar degildir.

O yas iken genç zihniyet gibi ne hatirliyorum. Gençler genellikle yenilmez hissediyorum ve kötü hiçbir sey onlari basina gelebilir. Gençler ölüm anlamak için çok genç. Sonunda böyle bir genç yasta bu kavram kavramak önce çogu kez, çok geç, genellikle in bu lavabo önce bir arkadas ya da yakin tanidik ölümü gerektirir

Ne bu giderek büyüyen bir sorun karsi mücadele için neler yapilabilir?

Pek çok okul sinifta alkollü araç tehlikeleri hakkinda ögretiminde inisiyatif almis, ama yine de mesaj istatistikleri, her yil daha fazla sok edici büyümek içeri batiyor degildir.

Onlar en saygi tavsiyeniz oldugu için bir ebeveyn olarak, sonuçta Çocugunuza genelinde mesaji almak için bir is. Hiçbir kosulda onlar hiç kisinin sarhos degildir israr bile, içme olan bir kisi ile bir arabaya almak gerektigini söyleyin. Ayrica onlar içmeye karar verirseniz, o zaman hiçbir kosulda onlar hiç direksiyonuna almak gerektigini çocuklarinizin söyle. Onlari, bir yolculuk için ne kadar gece geç saatlerde olursa olsun aramak için tamam oldugunu söyle. Ayrica onlar yansimalari olmadan yapabilirsiniz onlara bildirin. Onlar resit ise kendi içme affetmek, ama onlar yardim için size açabilirsiniz anlamak emin yapmayin.

Çocuklarinizin yasamlarina uyaniklik ve dikkat sarhos bir sürüs talihsizlik kaçinmak için bir anahtardir.