küçük bir hile-veya-isleyiciler bu halloween için saglikli davranir

Seker ve diger tatlilar çok az hile mi isleyiciler bu Halloween için elini davranir olmak zorunda degilsiniz. Bol bir seker acele ve bosluklar neden olmadan sadece eglence gibi olacaktir kullanilabilir saglikli seçenekler de vardir. Burada bu yilin kullanabilirsiniz saglikli davranir için bazi fikirler vardir.

kurutulmus meyve

Kurutulmus meyve büyük bir tasinabilir çerez yani sira iyi bir Halloween tedavi yapar. Elma, üzüm, kiraz, kizilcik, tarih, kayisi ve muz cips gibi kurutulmus meyve birkaç torba, tut. Küçük çanta bunlari yeniden paketleyin. Ayrica üzüm ve gitmek için hazir küçük bireysel kutulara diger kurutulmus meyve alabilirsiniz.

kavrulmus findik ve tohumlar

Güz somun sezon, neden kavrulmus findik ve tohumlar (tabii ki kabak çekirdegi de dahil olmak üzere) çesitli kapmak ve Cadilar Bayrami için onlari el degil. Sadece anne sen çocuklardan biri findik alerjisi durumunda dagitip seyin farkinda oldugunuzdan emin olun.

iz karisimi

Kurutulmus meyve ve findik birlestirin. Bazi kuru tahil ekleyin ve birkaç M & Ms ve iz karisimi var. Senin iz karisimi oldugunu “Halloween bak” vermek için turuncu ve kahverengi M & Ms kullanin.

meyve suyu kutulari

Meyve suyu kutulari baska büyük Cadilar Bayrami muamele yapmak. Zaten tek tek paketlenmis ve kabak kovalar veya goody çanta gitmek için hazirdir. Ek sekersiz dogal meyve sulari arayin.

çikartmalar

Ne çocuk çikartmalar sevmez? Yerel zanaat magaza, magaza, hatta dolar magaza gidin ve Halloween çikartmalari bazi küçük paketleri almak. Çocuklar Bu etiketleri ile oynarken zevk olacaktir.

dolar magaza oyuncaklar

Biz zaten dolar magaza hakkinda konusuyorduk bu yana, neden orada da bazi küçük oyuncak almak degil. Erkekler için birkaç ve kizlar için birkaç almak ve kapiniza geldiginizde çocuklar bir seçim saglar. Bunlari birkaç küçük oyuncak araba ile bir paket alirsaniz, bu bir çikolata daha fazla bir pahali degildir, ama hafta ve gelecek ay için onunla oynarken zevk olacaktir.

Cadilar Bayrami bu yil için bu saglikli alternatifler birkaç tut. Sadece bazi goody az çanta, ya da onlara sirin Cadilar Bayrami baskilar alabilirsiniz ve dagitmak için hazir olacak özel fermuarli çanta bazi tüm kadar güzel sarin. Ebeveynler çocuklar davranir keyfine varacaksiniz kadar bu saglikli alternatifler takdir edecektir.