yürümeye baslayan çocuk yatmadan ipuçlari sakinlestirici

Yeni yürümeye baslayan çocuklar çok mesgul küçük insanlar vardir. Gün boyunca yeni beceriler oynama ve ögrenme de çalisiyoruz. Bir yürümeye baslayan gidip gidip, o kavrayabilir ne sinirlarini zorlayan ve onun günün inis ve çikislar ile basa çikmak için nasil anlamiyor çünkü, o genellikle sinirli ve aksam yipranmis olacaktir.

Günün sonunda, bir bebek çok sik bu yüzden rutin seyler onun için ne kadar rahatsiz edici hayal, hatta onun en favori faaliyetleri ile altüst olacaktir. O bitkin ve yorgun, bu yüzden bile aksam saat stresli olabilir var. Akilli bir ebeveyn aksam geri kalan-out oynayacak nasil gelgit açabilirsiniz Iste burada ve nasil yakinda biraz dinlen kendiniz alabilirsiniz.

Onlar ‘over-done’ oldugunda Yeni yürümeye baslayan çocuklar tanimak mümkün degildir, onlar sadece oyun ve ihtiyaç duyduklari onlara yatmadan için hazirlamak için faaliyetleri sakinlestirici zaman huzursuzluk devam. Anne bir sakin içine kolayligi çocuklar için kullanabileceginiz bazi ipuçlari, huzurlu tutum Iste:

Sessiz konusma ve atmosferi ile sakinlestirici zaman aksam yemegi olun

Aksam yemeginden sonra, onu banyo yikama sakinlestirici ile sicak bir banyo vermek – aromaterapi isleri harikalar

Huzurlu bir ortamda için isiklari düsük tutmak

Bu, yatmadan hikayeler okuma boyama kitaplari veya sakince onunla sarki olarak aksam yemeginden sonra sessiz faaliyetleri için yürümeye baslayan bir kenara alin.

Bu aksam sakinlestirici süre boyunca, dinlenmek ve diger görevleri temizlik veya yapiyor evin etrafinda busying vermeyerek ondan ne beklediginizi yürümeye baslayan göstermek, o seni izlerken ögreneceksiniz.

O yatak ve sessiz zaman için hazirlaniyor bir parçasi olarak bu faaliyetleri tanimak baslar böylece yeni yürümeye baslayan çocugunuz ile herhangi bir sessiz, geçis faaliyetleri ‘rutin’ olmasi gerektigini, unutmayin. Sakinlestirici yürümeye baslayan yatmadan rutin ile vurmak ve özledim anne zor bir huzurlu bir aksam ve mutlu çocugun kendi amaci gerçeklestirmek için bulacaksiniz.