annelik bunu düsündüm nasil bir anlam getiriyor, ama belki de degil

Uzun annelik hayatimiza anlam getirdigi kabul oldu. Biz yetistirme ve destek bizim yavru ve bazen karsiliginda takdir hissediyorum, ask rehberlik – Dünyada bizim baglilik ve memnuniyet yakit tüm elemanlari. Bir anne olarak anlamli anlari bulmak kolay, ama her sey biz anlami nedir yorumlamak nasil bilmiyorum görünüyor zor zaman var. Bir anne olmanin en büyük ödül ve anlami çocuklarimiz bize yapmaya zorlar büyüme? Ne olur

Anne ve baba olmak bunu dilim ne olursa olsun çok zor bir is, ama çocuklar oldugu gerçek bir nimet daha da bilinçli ve bizim çocuklar bize ileri arayin büyüme dikkatli olmaya esit zor çalismaktir. Belki de sabir çalisma gerektiriyor ya da kritik yan sakinlesiyor gereken ya da sefkat ögrenmek için ya da bazi mükemmeliyetçilik vazgeçmek için stand gerekir. Kendimizi bu sorunlar karsisinda, bir tür ve sevgi dolu bir sekilde ebeveynlik sadece gelebilir. Belki de bu bu ruhlar ile iliski içinde olmak arkasindaki gerçek anlami budur.

Ilgisiz ya da etkisiz hale hissi daha benim için büyük bir sicak bir dügme bulunmaktadir. Simdi sakin ve telasli bebek ya da, genellikle çirkin bir sahne neden irrasyonel bir hayal kirikligi içine Beni rahatsiz ayarlayabilirsiniz durumlar vardir sevilmeyen ve yasam bu nedenle degersiz olan ikna kim bir ön-teen mümkün olmayan. Ben bagirma falan yapici daha az agzimdan gelsin olabilir. Utanç aninda takip ama ben oldukça bilinçli kalmak ve daha düsük bir bilinç disinda hareket gelen dizginlemek bir itaatkâr duruma bu konuda masaj yillar almistir. (Yani, islevsel olmayan davranis)

Ben daha iyi biliyorum. Ben nasil daha etkin iletisim kurmak için insanlara ögretmek, ben ruhsal kavramlari ögretmek, ben yoga ve meditasyon pratik var. Neden bu hala zor? Bu gerçek is oldugu için. Bu çocuklar (üç bakildi), bana kendi iblisleri karsi karsiya çaresizlik ya da degersizlik kendi duygulari yapmak. Ben gerçekten özgür ve onlar için mevcut olabilir onlari üzerinden çalismak gibi sadece. Onlarin varligi bir inci ortaya çikmasi, istiridye de, tahil kum bana rafine ile sadece. Is bir kez herkes için bir seyler aydinlatir bir inci yapilir.

Beni yanlis anlamayin, o ana yapmadan önce anne mükemmel olmakla ilgili degil. Çünkü bunlarin yol hakkinda onun tümsekleri yemekleri ve yapar bize daha iyi. Çocuklarimiz bu darbe bir parçasidir. Onlarin sorunlari bizim sorunlari, onlarin kisilikleri el biz bir sey vardi umut bizim varligimizin en kirisikliklar, kendi zafer gidermeleri için aldi.

Çocuklarimin her biri ask için benim kapasite büyümeye durabiliriz yerlerde bir spot isigi parliyor. Tabii ki, hepsi yetenekli ve güzel ve onlari her seyden çok seviyorum, ama onlar da beni büyür. Ve büyüme genellikle agrili ya da en azindan rahatsiz. Bizi IÇIN Buradasiniz – bize büyümeye – onlar sadece bizi mutlu etmek için var hayatimiza güzel süslemeleri için bize gelmiyor.

Benim telasli bebek / pre-genç çok hassastir ve anne genellikle etkili degildir den TLC. Hala konfor ve baglanti saglar onun ruhuna bir giris bulmak için gerekli sabir ve bant genisligi üzerinde çalisiyorum. Genellikle geliyor ama hayatin akisi ile rahat nefes onu geri açmak için onun kablolama labirent araciligiyla girisimleri öngörülemeyen bir dizi var. Bu bir is ve biz onu geri almak için birlikte orada asili seviyorum bir kanitidir.

Benim orta çocuk huysuz olabilir ve ne pahasina olursa olsun dogru olmasi gerekir olabilir. ARGH! Birçok yaratici yollar güzel, sevecen ve yetenekli olmasina ragmen, onun direnci disiplin, isbirligi ve müzakere için ortak bir engel olusturuyor. Iliskimiz bana dogru benim kendi ihtiyaci ile karsi karsiya neden olur. Bu bir güç mücadelesi cevap olacak degildi ögrenmek için bana birkaç yil aldi.

Ben dogru ve bu oyunun çekme ile bagladim degil ögrenmek için mücadele vermek zorunda kaldi. (Kendi yaralarini olmasaydi) ve genellikle çok yanlis nasil onu gösteriyor ki kendi cevap onu rehberlik Ben olgun bir yetiskin gibi mücadeleye üzerinde kalmak için bir yol buldu onun mantik gerekir! Tabii ki, ben bunla yok ama sonunda o olusturmayi çok iyi oldugu drama kancasini ögrendim.

Benim genç özel ihtiyaçlari olan bir çocuga sahip dünyasina beni tanitti. O bir nöbet bozuklugu gördü ve özel egitim dünyasina girdiniz. Dört yil sonra, biz aniden remisyon içine gitti ve kisa bir süre tedavi telaffuz edilmesi için umut ediyor. Bu çocuk ile bana soruluyor büyüme uzmanlarin daha önce benim karar güvenen ve tibbi ve egitim-bilge çocugum savunan hakkinda olmustur. O bir savasçi beni büyüdü. Degil barbar savasçi degil, ben bile onun tarafindan dogru yapmak zorunda bilinen olmayabilir gücü ne olursa olsun çekecek kim dikkate gereken bir güç. Süphe, endise ve uykusuz geceler ragmen, meydan iyilesmek için oglumun yetenegi çözümler aramaya devam ve inanacak kadar zihinsel olarak güçlü kalmasini olmustur. Korku içinde yerine asik olmaya çalisirken. Bu benim kisisel yolculuk ve ne ben müsterilerle çalismak ve burada, daha fazla ve daha test edilmistir bir parçasi olmustur.

Anne olarak anlamli baglantilar? Kesinlikle! Her zaman günesli, kolay bir yolculuk? Hemen hemen hiç! Çocuklarimiz bizim ruhun büyüme gerçekte bakanlari vardir. Onlar kariyer haline ne olursa olsun daha sonra daha yüksek bir arama var. Biz onlarin çok büyük çalisma bizim küçük bakanlari izin vermek zorunda. Biz, anneleri, en büyük is olsa bile onlar dönüstürmek için geldi.

© 2009 Laura Berman Fortgang, Anlami üzerinde Küçük Kitap yazari

yazar biyo
Laura Berman Fortgang, Anlami üzerinde Küçük Kitap yazari: Biz Bu Crave Neden, Biz o yarat, bireyler, küçük isletmeler ve sirketler yeni yönler ve hava degisimi sahte yardim, bir ulusal ünlü konusmaci ve yasam koçu oldugunu. Son zamanlarda bir dinler bakani olarak rütbesi, o Montclair, New Jersey yasiyor.