az yaratici olmanin önemi hakkinda bazi fikirler

umut ve küçük kizlar için rüyalar

Küçük kizlar ve küçük çocuklar için umut hayal ve hayatlari boyunca gerçekten büyümek ve farkli seyler arayacagiz. Küçük kizlar genellikle parlak bulmak ve isilti gibi görünüyor ve dünyaya söylemek hayatta firfirli seyler “Ben güzel degilim”! Onlarin hayal egzersiz gibi küçük kizlar bir gün ya da bir ömür boyu kraliçe veya prenses olabilir ve gerçege bu kadar uzak dünyalar getirmek. Küçük çocuklar solucanlar ve hata bulmak olsa da kizlar ne arkadas, bir çay partisi ya da genç yasta kendilerini içeri sarmak için küçük kiz ona dügünde ne istedigini renk bilecek bir tüy boa için arkadas olmasi sevinçle ispiyon edecek her zaman onunla birlikte olmak ve ne ask tüm (bu yüzden düsünüyor) ile ilgili olacaktir.

ilerleme hayal geliyor

Önce gelen birisi yeni bir sey denemek ve olusturmak için beyin kullanmak için öngörü ve cesaret vardi çünkü ne bizim günlük hayatta zevk bize sadece bir parçasidir. Biz her zaman bir düsünce ve bir plan ile baslatildigini her seyi hatirlamamiz gerekiyor. Yaratici olmak ve kendimizi hayal ve hayal için izin sadece bir fantezi yasam daha fazladir ama biz yasamak isteyen hayatin yaratilmasi yoluyla olan tüm hayat veriyor. Oynadigimiz ve ögrenmek ve olanlardan aklimizda yani sira ortaya deneyimlerinden büyük ölçüde büyümeye çocuklar gibi biz Yetiskinlige dogru uzatmak gibi aslinda bize ne. Biz olusturmak içindir ve biz bunun gerçeklesmesi ve kendimizi içinde ve baskalarinin hayatlarini gerçeklesmesi tesvik izin verirse bu yapilabilir.

Büyüme için bir son yoktur

Biz hayatta bizim için yeni ve sasirtici olanaklar geçmek getirmek için sadece biraz hayal gücü gerekir. Orada her zaman baska bir yerinde bekliyor çünkü son sinir ulasti asla. Su anda bir sonraki büyük sey görmek veya ans tanimak son sinir daha büyük bir sey her zaman vardir. Yaratici düsünce ile biz tekrar tekrar yeni zirvelere kendimizi kaldirmak mümkün olacak. Bizim yaratici yeteneklerini egzersiz devam ederken Biz meyvelerini daha muhtesem seyler getirmek mümkün olacak.

hayal hayat kuvvet verir

Hayatta her sey dogrudan zihinsel tutum ve saglik ile ilgilidir. Yaraticilik ve hayal gücü olmadan ilerliyor ve hayatta yukari hareket devam etmek mümkün olmayacaktir. Beynimizin yaratici kismini kullanarak bize analiz için yaraticilik unutur olacak her zamankinden analiz daha fazla basari getirecek. Kendimizi küçük çocuklar gibi düsünmek ve yaratici olmak için izin verdiginizde biz yaratici sanmiyorum zaman sonra bize daha kolay gelecek daha iyi çözümler bulabilirsiniz. Yaratici düsünce ve hayal gücü için her gün zaman izin vererek daha iyi sonuçlari görmek ve diger aktivite ile daha fazla olacak.