bebekler babalar için seyahat ipuçlari

Yaz geldi ve zaman sokaklarda dans için dogru. Eh, belki degil, sizin gözetiminde küçük çocuklar varsa. Ama bu degil, AOT yapabilirsiniz Yani, AOT çocuklarla harika bir tatil. Pek çok yönden, çocuklarla zaman kapali hiç olabilir onlar olmadan sahilde bir hafta daha anlamli ve zenginlestirici oldugunu.

Herhangi bir aile macera planlama basparmak ilk kurali tüm aile için çalisacak anlamaya etmektir. Normalde, ben, AOM degil çocuklar sahip yapmaniz ask seyler yapiyor sizi tutmak gerektigini söyleyerek için. Adam yalniz un bitmeyen sefalet için, biz uzun gurme yemek yedik onlari bizim kucakta uyusun dünyanin diger tarafina 12 saatlik uçak gezileri bizim bebeklerin aldi. Biz onlarin küçük varligi planlarimizi mahvetmesine izin reddetti, ve onlar da çok sey çogu zaman kusmak degil, hatta kirmak. Ama simdi yasli ve görüsler ve kendi arzulari var, biz seyleri daha karmasik oldugunu itiraf etmeliyim.
Burada yol boyunca ögrenilen bir kaç sey vardir:

bebekler ile seyahat

Bebekler ucuz ve son derece tasinabilir. Bir bebek arabasi itme de ekstra giyim, satin alma ve hatta bir aperatif ve bir sise sarap saklayabilirsiniz sürekli bir alisveris sepeti sahip olmak gibidir. Bebekler bir sekerleme ihtiyaç oldugunu size hatirlatmak ve durdurmak ve bir parkta oturup için harika bir neden saglar. Bunu takdir eger onlar olumlu yönde bir tatil ritmini degistirin.

Bir baba olarak, San Francisco’dan New York’a eski bir bes aylik ve dört yil ile gitti. Ben diger ucunda esim araya geldi Hayatimin en kahramanca çaba basarili oldugunu ve kesinlikle yapmadim, AOT benim dogum sancilari asagi oynamak gibi herkes beni tedavi. Sizin kilometre degisebilir, ama ben, Äôve her zaman tek basina seyahat bile, bebekler bir sekilde asiri belirtilen ile seyahat dehset bulundu. Isin gerçegi bebeklerin Äúlife, bu dönemde,, AU sen, bebek bölgesinde Aore ve size disinda katlanmak zorunda bir kriz sanki ayni sekilde size fluster olabilir yapmak çok az ebeveynlik. Ben bile dis veya tikaniklik, ben aglayan bir bebek tutan saat olarak hatirliyorum ne için Pasifik üzerinde bir uçak banyoda duran, Äôve bir gezi boyunca bizim çocuklar getirerek pisman asla.

Eger onlar olacagini düsünüyorum kadar kolayca kullanilabilir asla yeterli çocuk bezi ve formül, sahip emin olsa da, bebekler ile seyahat dikkatlice planliyoruz. Ve, Afrika safari ya da etiketli bir sey hakkinda iki kere düsünmek, bir Harley macera Äúmust-bakin., AU

Sik sik strollers bunlari yapismasini, farkli noktalar etrafinda yürüyüs çünkü sasirtici, büyük sehirlerde küçük çocuklarla iyi tatil yapmak. New York, Boston, San Francisco ve Chicago sadece yürüyerek bir yerden bir yere dolasip tarafindan görmek için bir sürü saglamak tatil yürüyüs için büyük sehirler vardir. Ne yazik ki, diger birçok ABD kentleri de bu sekilde tur yayilir.