Çocuk sorunlari ile ugrasirken akilda tutulmasi gereken 4 ipuçlari

Hissediyorsun stresli ve ile karsi karsiya oldugumuzu tüm kabul edilemez çocuklarin davranislari ile basa çikmak için nasil bilmiyorum musunuz? Tüm araç ve yollar denedim ama sadece çocuklar dinlemek için almak basarili olmak için görünmüyor gibiydi özellikle bikkin duygu anlasilabilir bir durumdur. Bu stresli çocuklarin sorunlari çözmek için ne yapabilirim?

Çocugunuza disiplin hangi birçok yolu vardir. Eger çocuk kisilikleri hem de kendi yas anlayisiniz göre en etkili yöntem seçmeniz gerekir. Çocugunuzun olumlu destek ve nezaket kabul için daha rahat oldugunu biliyorsaniz, sadece ona isyan ve saygi neden olur onu olumsuz sonuçlari tehdit uygulamak çalismayin. Eger kabul edilemez çocuk davranislari ile ugrasirken akilda tutulmasi gereken bazi ipuçlari.

serin tutmak
Eger çok stresli hissettiginiz zaman öfke bir uyum içinde çocuk disiplin ya da yok. Önce sogumasi için yeterli zaman var emin olun, aksi takdirde daha sonra pisman olabilir yanlis seyler yapiyor ya da söyleyerek sonunda olabilir. Hiçbir durum sizin acil dikkat gerektiren ancak tepki önce birkaç derin nefes alarak deneyebilirsiniz özellikle bu çok zor olabilir süphe. Alternatif olarak, bir süre için uzaga bakarak ya da çocugunuzun disiplin önce on sayma deneyebilirsiniz. Bu rasyonel ilk düsünmek için biraz zaman saglayacaktir.

kosulsuz sevgi korumak
Çocuklarinizin davranislarini ne kadar kabul edilemez olursa olsun, onlar için sevgi kesintisi asla. Eger televizyon programlarini izlemek, bu tür bilgisayar oyunlari oynamak için izin olarak ayricaliklari götürüp veya telefon kullanarak onlari cezalandirmak ancak çocuk ask reddedebilir asla. Eger o davranis sergiledi, çünkü çocugunuzun sarilmak etmek istemiyorlarsa, onun aksam yemegi olmadan yataga onu göndermek ya da onu sevmiyorum, onun için askini onun davranisina bagli olarak kosullu oldugunu gösteriyor söyle! Bu yanlistir ve size olan güvenini çok zararli olabilir ve sadece zaten karsi karsiya çocuklarin sorunlari üzerinde katacak.

Lütfen hata kabul
O da hatalar yapar dogaldir böylece bir insan degil, bir aziz vardir. Ancak, hatirlamak hayati nokta o yapmamisti bir sey için onu cezalandirmak bir hata yapmis oldugunu biliyorsaniz Çocugunuzun itiraf olmasidir. Ona da hata kabul ve yanlis-yaptiklarinin için özür dileriz eger çocugunuzun sevgi-bagislama degerli özellik ögretim. Onun kelimeleri güvenmiyorsun için üzgün oldugunu söyle.

profesyonel yardim isteyin
Ancak, çocugunuzun davranmaya olsun ama bosuna için tüm araç ve yollari denedim varsa, size profesyonel yardim aramak için zaman olabilir. Anne da çocuklarinin ruhsal bozuklugu ve aslinda gerekli ilaç aci oldugunu kesfetti bir terapist görmek için çocuklarini getirdi sayede örnek yasandi.

Ebeveynler bugün bazen sinirli alacak anlasilabilir böylece isten hem de evden stres yüzlesmek zorunda. Bununla birlikte, size çocuklarinizla insa var bu bag kirletmek için degil için dogru bir biçimde sahip oldugunuz herhangi bir çocuk davranis sorunlari ele çok önemlidir. Unutmayin, çok stresli hissediyorsaniz zaman çocuklar zaman götürmek yanlis degildir, bu konuda suçlu hissetmek zorunda degilsiniz. Hatta Çocugunuza disiplin daha etkili olmak ve hala onlardan saygi kazanmak için yardimci olabilir.