Evde çocuk – pozitif ve negatif

Egitimli olmasi bir okula çocugunuzun göndermeden önce evde çocuk normal ögretim zorunlu hale getirilmistir. Son yillarda daha fazla anne çesitli nedenlerle Evde dönüyor. Bir kirsal alanda yasayan veya yurt disinda yasiyorsaniz, o zaman kolaylik için olabilir. Sen dini veya ahlaki ögretiler gibi, okullarda ögretilen ne itirazlari olabilir. Belki de çocugunuzun gelismek ya da düzenli bir okul ortaminda elde degil hissediyorum, ya da belki de evde ögretilen ve çocugunuzun yaptin ayni pozitif yasamak istiyorum. Bazi anne-babalar bu seçtiginiz için tesvik olarak evde okula giden olmaktan daha iyi akademik sonuçlar elde çocuk öngörmektedirler.

Nedenlerini çocugunuz için en iyi seçenek olarak Evde gördügünüz için ne olursa olsun, iyice bir karar vermeden önce konuyu arastirma önemlidir. Sadece pozitif odaklanin – sen ilgili potansiyel tuzaklar farkinda oldugundan emin olun.

Karar vermeden önce pozitif ve negatif ögrenin.

Bu çocugunuz için en iyi seçenek mi? Bunu yapabilir misin? Bir yetkili ögretmeni misiniz? Sen, çok siki çok yumusak, ya da sadece yukari degil akademik yetenegi bakimindan göreve olabilir. En büyük korkulari ve düsünceler ebeveynlerin yaklasik bir evde çocuklarinin egitim var bir homeschooled çocuk diger çocuklar etrafinda olmak özleyecegim olmasidir. O yasitlari arasinda ögretilen bir çocuk olarak ayni sosyal beceri ya da kültürel anlayis gelistirmek degil. Birçok anne-baba bu nedenle tek basina Homeschool tabanli reddediyorum, ama neyse ki internet bu sorunu olan bir büyük bir yardimcidir. Bir hizli arama çevrimiçi size benzer bir durumda anne-babalar ve egitimciler irtibata geçebilirsiniz yerel gruplari ile ödül gerekir. Ev egitimli çocuklarin ebeveynleri genellikle bulusmak ve bir sosyal ortamda bir araya çocuklarini getirmek için çok istekli. Bu parka ziyaretleri, yüzme dersleri, ya da basit Bu olasi sorunu ortadan kaldirmak için evde olsun-birlikte. Gibi haftalik sosyal etkinlikler düzenlemek çok kolay

Eger, iyi zaman yönetmek görevleri sadik, iyi planlamak, iyi organize etmek mümkün ise, yeni fikirlere açik, ve evde daha sonra okula çocugunuzun gönderme yeterli alternatif, egitim saglayabilir sizin için gerçek bir olumlu olabilir ve çocuk.

Sen, anlasilir, fikri kapali bir sürü insan koyar, ama denedim çogu ebeveyn evde egitim yararlari kadar maliyetlerden fazla söylemek hangi evde okula giden olma çocugunuzun maliyeti sorumludur.

Bu negatif faktörler degildir, ya da farkinda ve üstesinden gelebilir faktörler oldugunu memnun degilseniz, o zaman Evde çocugunuzla birlikte el-ele gitmek pozitif kamyon-yük bir bütün hazir olun. Evde çocuklarina ögretmek basarili ve özel bir anne çok, çok daha fazla kesfedeceksiniz ragmen burada pozitif on vardir:

Evde çocugunuz için en iyi seçenek olabilir On nedenleri:

1. Sen ne kontrol ve nasil çocugunuzun ögrenir, ve ögrenme hizini.
2. Çocugunuzun güçlü ve zayif yönlerini bilmek ve buna göre ögretim ayarlayabilirsiniz.
3. Diger çocuklar ve o kadar da iyi bir okul ortamlardan olumsuz etkiler kaçinin.
4. Sizin ve çocuk arasindaki bag çok güçlü kalir.
5. Çocugunuz, ögrenme için çok önemlidir bire-bir ilgi daha odakli alir.
6. Çocugunuzun güvenligi konusunda hiçbir endiseleri olacaktir.
7. Çocugunuzun ögretirken SIZE ögrenmek ne kadar hayran kalacaksiniz.
8. Çalismalar Evde ögrenmek için son derece verimli bir yol oldugunu göstermistir.
9. Bu ebeveynler ve çocuklar, ve bütün aile arasindaki iliskiyi güçlendirir.
10. Çocugunuzun ögrenme program içine aile gün disari ve tatil dahil edebilirsiniz.

Orada evde ögretmek için karar, ya da degil, bir büyük biri oldugu süphesiz, ve size yapmadan önce derin ve makul düsünmek gereken bir karar. Bu çocugunuz için en iyi yolu olduguna karar yoksa o baglilik, organizasyon ve özveri ile konuya yaklasim. Çocugunuz en iyi hak ediyor.