hayal oyuncaklar eglenceli hale getirir

Hiç sadece onlara birkaç dakika içinde atin görmek için, pahali bir hediye verilen bir çocuk gördünüz mü? Sana sahip oldugunu tahmin ediyorum. Neden basit oyuncaklar genellikle çocuklarin en eglenceli tekliftir.

Bu davranisi açiklamak için kullanilabilir süphesiz çok sayida psikolojik açiklamalari vardir. Tabii ki, bu çok daha küçük olan çocuklar ögelerin degerini çok az farkindalik oldugunu söylemek dogrudur.

Neden daha pahali hediyeler atmak ana nedenlerinden biri basit oyuncaklar doldurmak için hayal için daha fazla saglayabilir daha genellikle. Birçok oyun arkasindaki itici güçtür hayal var.

Gerçekten de, bu hayal yetiskinler için oldukça zayif oldugunu düsünebilirsiniz iken, hepimiz hayal etmek güç olmadan ne yapardiniz?

Bizim hayal bize siradan ve öngörülebilir kaçmak için izin verir. Bize hayal ve daha iyi seyler köseyi dönünce olabilir umut yetenegi verir.

Bu çogumuz tasinma veya meslek degistirerek daha iyi bir yasam bulabileceginiz inanan ile yapilacak çok sey vardir. Gerçekten inanç, ya da sadece hayal mi?

Bu yaris arabalari, futbol sahasi, uçak ve gemilere en basit oyuncaklar açtiginizda çocuklar için, onlarin hayal gücünü görülebilir. Degisiklikler fiziksel olmayabilir, ama akillarini bu tür degisiklikler yer almasina izin verir.

Bu yetenek birçok klasik oyuncak ve faaliyetleri yildir popülerlik muhafaza saglamak için yardimci oldu. Örnegin kare tirmanma örnek alin.

Süphesiz ekipman bu parçalari kayip popülerlik çoktan olmalidir? Gerçek su ki ilham vermeye devam büyük nedeni, onlar popülerlik muhafaza olmasidir.

TP tirmanma çerçeve son aralik yeni bir seviyeye seyler almak ama temel degismeden kalir. Sonuçta, neden çok iyi çalisiyor bir sey degistirmek?