Internet tabanli oyunlar aile dostu olan

Ebeveynlerin çogunlugu bütün aile ile kaliteli zaman geçirmek isterdim. Yetiskinler, gençler ve daha küçük olan çocuklar iyi geçinmek ve eglenmek gibi ideal görüntü görünüyor. Veli olarak, esim ve ben bizim aile için ayni istek var, ama bazen bu hedefe ulasmada biraz yardima ihtiyacim var. Aile oyunlar bu yardim saglayan bir yoldur.

Pek çok online oyunlar onlar internet üzerinden oynanan ya da web sitesinden indirilebilir olup olmadigini, “aile dostu” olarak yükseltilir. Alternatif etiketleri “aile güvenli” ya da sadece “aile oyunlari” içerebilir. Ama bu gerçekten dogru mu? Onlar gerçekten aile dostu mu?

Dönem “aile güvenli” O zaman ne anlama geliyor? Bu anne-babalar ve ailelerin çogunlugu tarafindan tutulan bu degerleri onaylayan olarak tanimlanabilir. Örnegin, uyusturucu, kumar ve asiri siddet “aile güvenli” oyunlarda kabul edilemez. Bu da, herhangi bir siddet var anlamina gelmez. Sürece sadece hayvan veya ates ya da (ve insan) zarar ediliyor yabancilar oldugu gibi, siddet düzeyi bu oyunlar için kabul edilebilir olarak görülmektedir.

“Aile güvenli” ahlakini birçok anne destek ele çalisir bir terim olsa da, dönem “aile oyunlari” daha az hassas ve ailede herkes zevk olabilir oyunlar içerebilir. Genellikle, bu oyunlari gibi, halka açik yollarda hiz özelligini yok veya suç bir parçasi hareket olarak, gerçek dünyada ahlak disi ya da yasadisi degerleri tesvik edebilir.

Bir baska nokta da bilgisayar veya bir önceki yüksek puani geçme çalisiyor, yalniz oynanir beri online “aile oyunlari” çogunlugu anlamli sosyal etkilesimler tesvik kalmamasidir. Aile üyeleri birlikte oynamasina izin çok az internet oyunlari vardir.

Bizim aile yasamak isteyen oyun tür yeterli online “aile güvenli” oyun ya da “aile oyunlari” tarafindan açiklanan degilseniz, biz gerçekten “aile dostu” oyun ne arayan olmalidir?

Aile dostu oyunlar sadece “aile güvenli” olmanin ötesine adim ve iyi aile iliskileri etkin tanitimina gitmek gerekir. Sadece onlar negatif degerler ve davranislar engel olmalidir, onlar pozitif aile degerleri artirmak gerekir. Bu degerlerin bazilari yaslari ne olursa olsun gösteren birbirleri için endise, birlikte eglenmek ve her aile üyesi arasinda pozitif yollarla etkilesim, içerir. Diger bir deyisle, birbirlerinin sirket keyfi!

Bazi online oyunlar aile güvenli olsa da bir aile olarak birlikte vakit geçirmek yollarini saglamak için basarisiz yana, bunlarin hiçbiri gerçekten samimi aileyiz. Ayrica sevgi ve bakim birbirlerine ve birlikte eglenmek basit zevk ifade için firsatlar saglamak için basarisiz.

Online oyunlar dostu gerçekten aile olarak tarif edilemiyorsa, oyun ne tür vardir? Nasil bazi eski moda, geleneksel oyunlar hakkinda? Bir aile kart oyunlari oynamak ya da tahta oyunlari, salon oyunlari, domino veya zar oyunlari bir masa etrafinda oturan. Birlikte vakit geçirmek ancak birlikte gülmek ve oyunun seyri boyunca birbirlerine yardimci olarak sevgimizi göstermek için sadece firsatlar vardir oyunlar türlü. Yetiskinler, gençler ve daha küçük olan çocuklar birlikte almak ve birlikte eglenmek Kaliteli zaman. Bir kaç oyun uzun oyunlar sonra, bir iki saat ancak yararlari bir ömür boyu sürebilir aksam yemekten sonra bir haftalik oyun gece, kendilerini unutulmus.

Aile dostu oyunlar gerçek aile iliskileri tesvik birçok faydalar saglar. Sizin çocuklar online oyun sabit bir akisi asina, özellikle ilk basta çaba takdir olmasa bile, sonunda etrafinda gelecektir. Aile dostu oyunlar heyecan ve online oyunlar eylem sürekli diyet sonra oldukça sikici, ama sebat edebilir. Onlar sikilmis kalmamak için her hafta farkli oyunlar denemeye devam. Gelecek yillarda, çocuklariniz sizin çaba degeri olacaktir!