radyo kontrollü oyuncaklar

Radyo Kontrollü oyuncaklar yetiskinler hem de çocuklar için harika oyuncak. Sadece eglence için RC arabalar alabilirsiniz, ya da ciddi bir hobi haline ve top modeller toplayabilir. RC otomobil, kamyon, helikopterler, uçaklar, tekneler, ördek, hayvan ve böcek dahil seçmek için oyuncaklar çok sayida bulunmaktadir. RC örümcekler çocuklu büyük bir favori vardir. Onlar çok fazla sorun girmeden yetiskin pratik sakalar oynayabilirsiniz.

rc buggy
Eger road çikmak istiyorsaniz, yol arabasi kapali uzaktan kumanda bir göz atin. Bu açik alanlar ve toprak parçalari da dahil olmak üzere her türlü kapali arazi, gidecegiz. Sonra size bir sonraki seviyeye götürün böylece arabasi yükseltebilirsiniz, temel model hakim ettik.

rc helikopter
Pil sarj ve gitmek için hazirsiniz alin. Uzaktan kumanda helikopter iç ve disinda uçacak. Eger ciddi bir uçus süresi verecek olan, makul fiyatli bir helikopter ile baslayabilirsiniz. Onlar pil sarj cihazlari ve sarj edilebilir piller de dahil olmak üzere, baslamak için ihtiyaciniz olan her seyi ile birlikte gelir.

radyo kontrollü kamyonlar
Radyo kontrollü kamyonlar kaliteli ürünlerdir. Onlar inanilmaz bakmak ve zevk saat verecektir. Onlar sert ve saglam konum ve engebeli arazi üzerinden gitmek için yapilir. Alanlar ve parça RC kamyonlar için sorun degil. Onlar rollbars, tamponlar ve büyük süspansiyon var. Canavar kamyon ya da düzenli kamyon seçin.

rc uçaklar
Eger bir acemi veya bir uzman el ilani olun, size uygun RC uçaklar bulacaksiniz. Sen kapali, açik havada ya da her ikisi uçmak uçaklar alabilirsiniz. Eger tam bir acemi iseniz, düzlem (RTF) uçmaya hazir bir için gidin. Daha gelismis iseniz, uçaklar (ATF) uçmak için neredeyse hazir kontrol edebilirsiniz. Onlar uçmaya hazir, ama iyi yatirim zaman deger önce bu isin küçük bir miktar gerekir. Radyo kontrollü uçak kulüpleri çok sayida bulunmaktadir, bir süre için RC uçak yasadim eger öyleyse, faaliyetlerini kontrol etmek için yerel kulüp bir göz atin.

rc tekneler
Eger su koymak için bir seyler ariyorsaniz, radyo kontrollü subs, hoverkraftlar ve tekneler göz atin. Hatta banyo için RC ördek bulabilirsiniz. RC su oyuncaklari banyolari, havuzlar ya da akvaryumlarda kullanilabilir. Hizla sarj, bu yüzden gidiyor almak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmazsiniz.