sizin gençler okulda basarili olmalarina yardimci

Birçok anne-baba kendi eski ders kitaplari disinda kazma olmadan olumlu bir egitim ortami tesvik edebilirsiniz ögrenmek için memnun olabilir.

Iste bazi yararli ipuçlari verilmistir:

1. kapatma

Bu televizyon çalisma süresince kapali olmasi gereken bir ev kural olun. Sadece arka planda olsa bile, gürültü ve eylem hala bal için arilar gibi çocuklar cazibesi olabilir. Ayni telefon çalisma dönemi boyunca no-sohbet kural aramalar uygulamak için de geçerli.

2. egitim için belirli bir alan belirlemek

Çocuklar “bölgesinde,” tüm olasi dikkat dagitici azaltilmalidir emin olmak için. Bunu dedi, yatak odasi ve oyun odasi bastan ev sahipligi yapiyor. Bu yemek odasi gibi sessiz, minimalist uzayda bir is istasyonu kurarak oyunlar ve araçlar potansiyel sapmalar ortadan kaldirin. Büyük bir tablo gerekli tüm materyalleri yaymak için mükemmel olabilir.

3. organizasyon kolay

Gerekli tüm araç ve gereçleri ellerinin altinda oldugundan emin yaparak çocuklar is dogru asagi yardim et. Vurgulayici, bos notecards ve yapiskan notlar çalisma alani üzerinde veya yakininda kolayca erisilebilir olmali, kullanisli bir temel kaynagi tutmak.

Bu tür birdirbir gelen Fly Fusion Pentop Bilgisayar olarak yüksek teknoloji çalisma yardimlarinin yardimina basvurabilirsiniz. Çesitli konularda ögrenciler için etkilesimli adim adim yardim saglamanin yani sira, bu çocuklar yaklasan sinav ve atamalari takip etmek için kullanabileceginiz bir onboard kisisel planlayicisi ev sahipligi yapiyor.

Ayrica, bu bilgisayarla ders notlari alirken, her sey otomatik olarak yakalanir ve kolay yönetim için PC’ye yüklenebilir. Test zamani geldi, ödev araci çocuklar verimli tam olarak ilgili olan bulmak için tüm notlar arasinda siralamak saglayan bir arama fonksiyonu ile bir esinti egitim yapar.

4. ilerlemeyi izlemek ve rehberlik

Ebeveynler giderek kötülesen sinavdan önce yapilmasi gerekenler özetleyen gerçekçi kontrol listeleri olusturmak için çocuklariyla birlikte çalismasi gerekir. Örnegin, bir gün ilgili bölüm ve iki gün rereading flas kartlari yapmak içerebilir içerebilir. Düzenli olarak yolda kaliyorum saglamak için gençler ile kontrol edin. Bir büyük sinav öncesi gece yarisi yag yakici verimli olmadigini hatirlatin, bunun yerine, kendilerini hizi ve iyi bir gece uykusu almak gerekir.

Okul çocuklar yardimci olmak için tasarlanmis bir bilgisayar ögrenciler okul etkinlikleri ve ödevleri takip etmek için kullanabileceginiz bir kisisel planlayicisi sahiptir.