üst-alt baglanti beslenmesi

Ebeveyn-çocuk baglanti beslenmesi bir aile için gülümsüyor, sevinçleri ve yasam getiren bir eylemdir.

Aile ayni kan paylasan insanlarin tatli bir küçük topluyor. Tam bir aile dedesi, anne-babalar, çocuklar ve kardesler olusur. Çiçek çocuk ihtiyaçlarini sicaklik büyümeye günes isigi ve su ihtiyaci ve büyümek için seviyorum gibi. Bitkiler iyi meyvelerini böylece bir çiftçi yeterli günes isigi, su ve bakim ile yaptigi gerekçesiyle tüm bitkiler besler. Benzer çocuklu durumdur. Anne sicaklik, özenle çocuklarini beslemek ve ask o zaman çocuklari kesinlikle daha iyi ve parlak gelecegin tohumlarini hasat eder sorumlu vatandaslar olarak büyüyecek.

Her çocuk ve her ebeveyn aile kökenleri, doga, ilke ve din açisindan farklidir. Tüm bu ebeveyn-çocuk iliskisi üzerinde büyük bir etkisi var.

Ebeveynler yapmak için kendi yetenek uzlasma ve çocuklarina en iyi teklif zorluklar bir dizi kusatilmis olabilir. Bu çaba ve duygular çok ebeveyn ve çocuk arasinda pozitif iliski kurmak gerekir.

Burada sevgi ve sicaklik ile iliskileri beslemek yardimci olabilir temel kurallar bazilaridir.
• Onu seviyor ki çocuk bildirin. Mümkün oldugu kadar çok kez ‘Seni seviyorum’ demek. Çocugunuz için bu üç merak söz söylemek utangaç veya düsük hissetmiyorum. Bu sözler esiniz için ayrilmis olmamalidir.

• Çocugunuzun inanç ve seyretmek inançlari bildirin. Ona inanç size daha iyi biliyorum ve bu ögretileri güçlendirmek için denemek için bir sans verin.

• Çocugunuz için özel bir isim seçin. Orada dünya çocugunuzun bilir hangi ayri bir isim ama o size yakin hissediyor, böylece onun için essiz ve sevgi dolu adi yaratalim. Bu da sizin ve çocuk arasindaki bag gelistirmek için yardimci olur.

• Bir yatmadan ritüel kurmak ve korumak. Uyku giderken, Çocugunuza siir, hikaye ve iyi kurgular ezberden emin olun. Uyku Eger anne daha çocugunuzun bilmek yardimci olacaktir önce hikayenin bir oturum söylüyorum. Yüzünü okumak ve hikayeler anlatirken onun ifadeler belirleyebilirsiniz.

• Çocugunuzla birlikte büyümek, çocugunuz ile oynamak. Oyunlar, bulmacalar ve bebek ile yalniz çocuk birakmayin. Eger çocuk gerçekten onun için bakim fark böylece çocugunuzla oynayabilirsiniz biraz zaman yedek.

• Bütün aile ile birlikte çocugunuzun beslenme bir aliskanlik haline getirin. Bu aile üyeleri arasindaki bagi güçlendirmek için yardimci olacaktir.

• Çocugunuzun saygi, onlar saygi için seviyorum. Saygi derken bu iliski içinde, onlara itaat saygi anlamina gelmez sadece çocugunuzun tercihleri ??ve istekleri bakimi anlamina gelir. Her zaman seçenekleri göz ardi etmeyin. Onlar pratik ve ilgili ise, onlarla ayni fikirde ve degilseniz seçimlerini karsi neden, sonra bunlari açiklamak.

• onlara yasaminizda ilk öncelik verin. Çünkü çalisma basinci ya da herhangi bir ev kelimenin onlari göz ardi etmeyin. Çocukluk döneminde ise, agir baski nedeniyle onlari görmezden baslar; kendi çocugunuzun çok uzak sizden gidecek bir gün gelecek.