yürümeye baslayan terör – nasil ev kaniti çocuga.

Tipik çocuksuz evde sahipleri degerli esyalarini, onlarin pahali vazolar, tasarimci isik tonlari ve Büyük Amca Albert küllerini içeren urn göstermek istiyorum egilimindedir. Çogu zaman bu degerli ögeleri devirmek ve yok etmek maceraci gençler için mükemmel, yürümeye baslayan yükseklikte farkinda olmadan yerlestirilir. Yani ani bir çocugun tüm evin içine tanitildi zaman büyük bir yeniden düsünmeye sirada bulunuyor.

Bunu küçük melek için böyle olmayacagini düsünebilirsiniz. Biz mantikli onu ögretecegiz. Biz onun dikkatini aktarmak ve ‘hayir!’ Demek ögrenirseniz kadar o sonunda dokunmamaya ögreneceksiniz. Birçok tecrübeli ebeveynler bu güçlük muhtemelen olmadigini biliyoruz.

Çocuk büyüdükçe yavas yavas tuttuklari döviz cinsinden, bu arada degerli veya cazip nesneleri tutmak sik sik mal ve güvenli daha da önemlisi çocugunuzun, tutmanin çok daha az stresli bir yoldur. Yürümeye baslayan prova olmadan, anne baslarini arkasinda gözleri gerekir. Bir kez ev yürümeye baslayan bu kadar burada dikkate almak gerekir ne bir rehberdir, biraz rahatlayabilirsiniz güvenli var.

, Kilitler ve yasak alanlar sürgüler:
Bir çocuk geçirmez dolap ya da ulasamayacagi bir raf disari kadar yüksek breakables yerlestiriniz. Evinizin pahali mobilya ve kar beyaz hali ile iyi bir oda, varsa, bu sinirlari bu oda disinda ilan için muhtemelen en iyisidir.

Bazi dolaplar digerleri oynamak ve kesfetmek için açik iken, sinirlarin kalici ve disari gerekir. Örnegin sebze ve kalin deri meyve veya büyük tencere ile dolaplar her zaman popüler ve çok daha güvenli, plakali bu iken, cam, keskin biçak, deterjan ve temizleyiciler hayir-hayir bir mutlak vardir.

Dolaplar ve çekmeceler girmesini merakli küçük olanlari önlemek için bir yolu genis süper yapiskan esnaf bant bir rulo satin almak. Kisa boy, bir çekmece, dolap, ya da buzdolabi genelinde vurdu tüm ama en kararli yürümeye baslayan dissuades, henüz kolayca yetiskin erisim için geri soyulmus olabilir.

Küçük insanlar son derece basit bir teknik ile buzdolabi disinda tutulabilir. Elastik kordon kisa bir parça, bir otomobilin tavan rafi üzerine makaleler kanca için kullanilan bungee ipi tipi alin. Buzdolabi arkasina etrafinda ve diger tarafa kapi yuvarlak yüzüne kanca klibi. Simdi gerginlik çocuklar genç kaslar için çok büyük olur önce sadece kisa bir mesafe açan bir yayli kapi var.

Makyaj, krem ??ve silinmez isaretleri:
Birçok yeni yürümeye baslayan çocuklar bu, tezgah üzerinde zemin veya ayna nefes nefese parmak söz konusu, özellikle onlar harika sanatsal yetenekleri olduguna inaniyorum. Makyaj kremler ve silinmez isaretleri ulasamayacagi de disari tutulmalidir.

Tehlikeleri, köpekler ve keskin oyuncaklar:
Cam kapi veya kat seviyesine inmesi pencereleri Evleri çocuga bir tehlike olusturuyor. O camdan düserse o asagidaki yere korumasiz bir birinci katta pencereden onun üç tekerlekli bisiklet sürmek eger o agir keser ve daha büyük yaralanma yasayacaktir. Dul genelinde geçici bar uygun ve mümkün emniyet cami kullanimi, mobilya gibi tehlikeleri engelleyin.

Güvenlik fis güç noktalari üzerinden takilmalidir. Bu sigorta kutusu monte devre kesici ticari bir olmasi kötü bir fikir degil, ve en az bir biçak tost makinesi içine sikismis olsun eger, genç hala reçel ona civarinda olacak bilerek güvenli olabilirsiniz baska bir gün.

Çocuk veya baska bir sey ya kesme veya büyük bir olasilikla zarar keskin kenarli oyuncaklar iyi tamamen kaldirilir. Tüm ilaçlari zarar görmesini kadar yüksek bir güvenli kilitli dolapta güvenli bir sekilde saklanir zorunludur. Bu mutfak veya çamasir kolayca ulasilabilecek daha tehlikeli ürün birakmak ilaçlar depolama konusunda çok vicdani insanlar için yaygin bir hatadir. Çamasir suyu, fare zehiri, zararli ot ilaci, drenaj temiz ve bulasik deterjani ana suçlularin vardir ve onlar da kilitli olmasi gerekir.

Hayvanlar ve çocuklar genellikle oldukça iyice karistirin, ama bir bekçi köpegi gibi gözükse de alay, ancak önemli rolü isiriklari bir vahsi köpek için ayni evde yer yok.

Bahçe güçlendirin:
Aktif bir yürümeye baslayan çocuk ile basa çikmak her zaman güvenli bahçe küçük bir parça erisiminiz varsa daha kolaydir. Onlar yere ihtiyaciniz, ama yola kaçmasini önlemek için çitler ve kapilar olmadigi sürece sakin olamaz. Özellikle tehlike oldugu yerde, bazi ebeveynler tavuk tel çit ucuz bir formudur bulmak ve bir tugla duvar kadar güvenli olmasa da, uygun bir alternatiftir.

Eskrim yetersizdir ve yollar yogun oldugu yerlerde, evin önde gelen tüm kapilari hareketsiz olmalidir. En iyi yöntem bir yüksek düzeyde mandali, güvenlik zinciri veya kilitlenme vardir.