anneler çalismak için uygun gögüs pompasi satin almak için ipuçlari

Çünkü ekonominin, bugün kadinlarin diger seçenekler olmadan birakilir. Ev kadinlari sayisiz vardir gün zaten yok oldu. Anneler kocasi çocuklarinin gelecegi için yeterli para kazanmak yardimci olmak için çalismak zorundadir. Bu simdi durum ise, ne kadar çalisan anneler onu yeni dogan bebek ihtiyaç duyduklari beslenme uygun miktarda alir emin olabilirim?

Emzirme yas ve annelerin iki yila kadar süt daha besleyici oldugunu biliyorum idealdir. Bu sorunu gidermek için yollarindan biri gögüs pompasi geçer. Bu da emzirmeye yokken anneler bebekleri için besleyici süt sunmak için çalisma yardimci olacaktir. Eger piyasada gögüs pompalari çesitli türlü bulabilirsiniz, çünkü anneler onun için en iyi gögüs pompasi seçmek için bilmeniz gerekir.

Bir anne bir gögüs pompasi satin almadan önce düsünmelisiniz gerekli seyler vardir. Onlar 3 seçenek var. Bu hastane düzeyinde pompalari, Kisisel otomatik pompa, ve Manuel pompalar bulunmaktadir. Her biri anne ihtiyaci ne bagli olarak kendi özellikleri vardir.

Hastane düzeyinde pompalar özellikle henüz süt tam üretim yok anneler için yapilir. Pompa Bu tür da 1 veya 2 sise süt vermek mümkün olsa bile anne sütü tam üretim kurmak için yardimci olacaktir. Zaten tam süt üretimi var anneler için, Kisisel otomatik pompalar en iyi seçimdir. Anne pompa saglar dakikada devir dikkate almak gerekiyor olabilir. Bir hiz ile bir pompa az 30 kopyaya kadar etkili degildir ve hatta anneye agri neden olabilir. Anne kereden fazla her gün için süt pompasi gerekiyor durumda, o 30-60 dakika basina kopya sayisi olan bir gögüs pompasi kontrol etmelisiniz. Nadiren süt pompasi anneler için, manuel pompalar ideal bir seçimdir. Bunlar muhtemelen ve çaba alismak biraz zaman alabilir, ama ayni zamanda diger iki pompa gibi etkili olacaktir.

En çalisan anneler kisisel otomatik pompa gerekir, ve bazilari Stil Gögüs Pompasi Medela Pompa, Ameda Tamamen Sevgiler Gögüs pompasi, Lansinoh çift elektrikli gögüs pompasi ve Avent Isis IQ Duo gögüs pompasi olan adlandirma bunun için piyasada birçok farkli marka vardir. Bu gögüs pompalari hakkinda daha fazla bilgi için ve uzman gögüs pompalari için yorumlari okuyucularin Breastpumps-Reviews.com gidebilirsiniz. Her gögüs pompasi kalitesi saglar. Bu ucuz bir fiyat muhtemeldir, ancak düsük kalitede sadece olabilir. Bu tür 30-60 kopyaya sahip ve birkaç pompa bir gün daha uyum çünkü anneler, çalismak için sizin için en iyi seçenek bazi Stil Gögüs Pompasi ve Ameda Tamamen Yours Gögüs Pompasi Medela Pompa bulunmaktadir. Ihtiyaciniz olacak seyler her kullanisli bir çanta dahildir.