Çocugunuzun sigara önlemek

Oglunuz veya kiziniz sigara baslatmaya karar verdi, ne yapardiniz?

Belki çocugunuz zaten içiyor. Belki bir sigara içen konum ve çocugunuzun sagliksiz aliskanligi almak degil umuyoruz. Belki Ailenizde sigara öyküsü, ancak çocugunuzun arkadaslari kötü bir etki olarak hizmet korkuyorlar.

Her gün ABD’de, 1.500 çocuk bir sonucu olarak erken ölecek üçte kime düzenli sigara, olur. Birçok genç akran baskisi ile sigara tahrik ya da ebeveynleri ve rol modelleri duman izlemek için vardir.

Çocuklari için, ya da aliskanlik tekme isteyen herkes için bir örnek için sigarayi birakmak isteyen ebeveynler için, bir sirket bu sigara yavas yavas çikmak yardimci söylüyor benzersiz bir yaklasim vardir.

Güvenli Smokes Inc (www.bravosmokes.com) Bravo, marul yapraklari ile yapilan bir sigara birakma ürün yaratti. Hiçbir nikotin, tütün yok ve ticari tütün sigara bulunan katki maddeleri elde edilen kanserojen tehlikeli hiçbiri: Bu üç önemli farkliliklar ile bir tütün sigara tüm özelliklere sahiptir.

Bravo ile, sigara içenler hala sigara bir ama tütün sigara zararli etkileri en olmadan deneyim olsun. Bravo kullanan kisiler sonunda nikotin vücutlarini temizlemek edebiliyoruz.

Tütün kullanimi, ölüm ülkenin önde gelen önlenebilir nedenidir 400,000 ‘den fazla kisinin ölümüne ve saglik faturalari fazla 180 milyar dolardan maliyet ve her yil verimlilik kaybetti. Sigara içenlerin yaklasik yüzde 90 yas 18 tarafindan aliskanligi baslar.

Tütün sigara ile karsilastirildiginda klinik çalismalar Bravo ürünün göreli güvenligi kanitlamistir.