çocuklar için oyuncaklar satin alma

Onlarin çocuklari için oyuncak alirken kolay bir yol “” bugünün anne gitmek için kendi yogun çalisma programi ile, kolay “. Bazi satin çocuk oyuncaklari daha rahat, çünkü gerçekten ögeleri kontrol ve arastirma rahatsiz olmadan çevrimiçi. Diger, önlemek için tartismalar, sadece onlarin çocuklari onlari satin almak için ne sormak izlemeyi tercih, bu yüzden MP4 çalarlar, siddet içeren video oyunlari ve diger tüm oyuncaklar ve onlarin çocuklari “cool” ve “eglenceli” oldugunu söylüyor araçlar satin.

Ne bazi ebeveynler unutmak oyuncaklar çocuklarinin gelisiminde önemli bir rol oynamaktadir olmasidir. Bunlar çocuklar, onlarin uzamsal akil yürütme becerilerini gelistirmek, yaraticiliklarini tesvik, onlari, diger çocuklarla etkilesim kendi bellek gelistirmek ve hatta fiziksel olarak daha aktif olmaya tesvik etmek için nasil yardimci olabilir. Ebeveynlerin çocuklarinin oynamaliymisim oyuncak ne seçiminde daha aktif bir rol almak için Bu nedenlerle, bu önemlidir.

Peki çocuklar için oyuncaklar satin alirken dikkat etmeliyim? Özelliklerini “iyi oyuncak” Ne sahip mi?

Ilk olarak, bir oyuncak çocugunuzun yasina uygun olmalidir. Bebekler için oyuncaklar onlara ses, sekil ve renk tanimak için yeteneklerini gelistirmeye yardimci olacaktir. Okul öncesi için, büyük çocuklar için oyuncaklar röle daha karmasik kavramlari gerekir ise, hayal güçlerini tesvik etmek ve sosyal-etkilesim becerilerini gelistirmek oyuncaklar seçmek daha iyidir.

Çocuklar için oyuncak seçerken, hatirlamaniz gereken baska bir sey “yüksek teknoloji” her zaman büyük yararlar esit olmamasidir. Kolayca karmasik mekanizmalari ve yanip sönen isiklar ile hayran olmayin. Basit oyuncaklar onlarin daha modern meslektaslari gibi (bazi uzmanlar aslinda daha yararli oldugunu söylüyor) gibi yararli olabilir. Bloklari ve modelleme kil örnegin, çocuklar sekil ve renk belirlemek ve yaraticiliklarini gelistirmelerini saglayacak ögrenmek yardimci olabilir Bina. Öte yandan mermer ve jackstones onlarin uzamsal akil yürütme becerileri gelistirmeye yardimci olur.

Bunun yerine her zamanki video oyunlari, fiziksel aktivite tesvik oyuncaklar seçin. Onlara bir basketbol, ??bir trambolin, onlari kanepede kurtulmak ve bahçesinde (yok gangsterler) için disari çikmak istiyorum yapacak bir bisiklet sey satin. Bu sadece çocuklar eglenceli, saglikli faaliyetleri ile mesgul olmaz, ayni zamanda daha iyi saglik tesvik edecektir.

Bir oyuncak seçmek, her zaman dogru “egitim” dengesi ve “eglenceli” bulmaya çalisin. Çok “egitim” ve çocuklar ek ödev olarak görmek istiyorsunuz bir araç almak, “eglenceli” bir yönü üzerinde çok fazla duruluyor ve çok yararli bir egitim araci yararlari çocuklar mahrum bir oyuncak seçin.

Güvenlik durumda da çocuklar oyuncak satin bir husustur. Bu yaralanmalarin bogulma ya da elde tehlikeye çocuk koyar gibi küçük olan çocuklar için satin oldugunuzda küçük, çikarilabilir parça ve keskin kenarli bir sey satin alma yok.

Oyuncaklar çocuklarin gelisiminde önemli bir rol oynamaktadir. Sadece çocuklar için oyuncaklar satin alma, bize en iyi olur diye düsünüyoruz ögeyi almak için iyi nerede online kol saati satis satin aldiginizda farkli olarak ciddi bir düsünce içermelidir. Sadece çocuklar için oyuncaklarin en iyi tür satin almalari için bu ipuçlari ve hatirlatmalar kullanin.