DEHB için ilaçlar hakkinda 3 sok edici gerçekler

Ben nerede baslar bilmiyorum! Aslinda, ben onlar hakkinda bir kitap yazabilirim DEHB için ilaçlar hakkinda çok sok edici gerçekler vardir. DEHB çocuklarin ebeveynleri için en uygun olanlardir Ancak, ben, kendimi dizginlemek ve sadece üç kendimi sinirlamak olacaktir.

1. Ritalin, en çok reçete edilen psikostimülan, 1950 yilindan bu yana piyasada olan size inanabiliyor. Bu yarim yüzyildan fazla ve henüz uzun vadeli çalismalarin sayisi pratik olarak sifirdir ve eger varsa onlar endise verici ise, onlar, kilitli edilmistir.

Uzun vadeli etkileri çocuklarin sinir gelismesine engel olabilir ki tip çevrelerinin süphe oldugunu baska sok edici gerçek daha var. Kimse dogru bu arastirmak için rahatsiz neden iyi isteyebilir. Bunu yapmak için altmis yil oldu!

2. DEHB için tüm ilaçlarin, Adderall ikinci en çok reçete edilen ilaçtir. Bu amfetamin tuzlarinin bir karisimidir ve bir zamanlama II ilaçtir. Iste bu bagimlilik ve kötüye yol açabilir bir madde anlamina gelir. Adderall tamamen yasadisi üniversite ögrencileri için büyük bir çalisma yardim olmasi, bu çocuk tarafindan satilabilir riski var demektir! Adderall simdi üç yasindaki çocuklar için güvenli olmasi gerekiyordu. Ilaçlarini satan büyük çocuklarin riskler göz ardi edilmemelidir. Evde saglik kabini kilitleme mantikli bir öneri gibi görünüyor ama biz kayitsiz olmamalidir.

3. Acil Servis. DEHB için ilaçlar hakkinda üçüncü sok edici gerçegi ABD CDC göre (Hastalik Kontrol Merkezleri için), onlar acil tedavi için 3.000 gönderme ve bunlarin yaklasik% 80’i çocuklari sorumlu olmasidir. Ani ölüme kalp durmasi riski ile, acil hizmetlerin bazi kullanim olacaksa baglidir. Psikolojik siddet saldirganlik ve intihar düsünceleri belirtileri ve bu muhtemelen DEHB için en iyi ilaç olarak sinirli nasil merak ettiginiz ekle!

Daha iyi ebeveynlik ya da Ritalin?

Bazen ebeveynler ve ögretmenler nispeten ucuz ve yönetmek kolay DEHB için kolay yasam ve ilaçlar tercih istediginiz gibi görünüyor. DEHB davranis terapisi uygun bir ders ile bazi ilaç olacaktir DEHB için gerçek çözüm Amerika tahrik için günlük performansini popüler bir seçim olmayacak anlamina gelir.

Yani, orada o var. Kolay bir seçenek alin ve gizli tehlikeler ve kötü yan etkileri dolu sizin DEHB çocuk ilaçlar verir. Diger alternatif DEHB homeopatik ilaçlar bakmak ve sunmak zorunda görmektir. Yeni baslayanlar için, hiçbir yan etki ya da saglik riskleri var. Benim görüsüme göre, onlara DEHB için en iyi ilaç yapar. Neden asagida benim sitesinden daha fazla bilgi edinmek degil mi?