genç asiri içme sorunlarin önemli isaretler

Teenage asiri içme modern toplumlarin en büyük Banes biridir. Artan refah, alkol kolay erisim, alkol ve gece boyunca çalistirmak için lisans pub çogalmasi indirimli fiyat artan genç içme sorunlarin önemli nedenlerinden bazilaridir. Artan akran baskisi ve bir grup arkadasiyla arasinda “cool” bakmak gerek artan genç alkol kötüye baska nedenleri vardir. Çocugunuzun içme bagimlisi olup olmadigini kontrol etmek için bize bazi belirtiler bakalim:

Yikici Davranis: Teenage asiri içme genellikle yikici davranis ile iliskilidir. Asiri içme sik ve sik sik sarhos birkaç bardak ya da genç kontrolü kaybetmek ve sokak kavgalari, birçok kusmuk içine girmek kamu ve digerleri kendilerini veya bilmeyerek baskalarina zarar olabilir alkol sise yaptiktan sonra gece kulüplerinde ev disinda olur. Polis sikayet ya da kaza ve hastanelerin acil bölümüne ziyaret genç içme sorunlari ile sizin için düzenli bir özelligi haline gelebilir. Çocugunuzun gece kulübünde arkadas ya da diger insanlarla kavga dahil alirsa genç alkol bagimliligi da ciddi kazalara yol açabilir.

Risk Alma: Teenage alkol de artan risk alma ve gençler içme ve sürüs, evden hirsizlik ve bagimliligi yakit arkadaslarindan kredi alarak daha yatkindir ile iliskilidir.

Artan Alkol Tolerans: Teenage asiri içme, ayni zamanda alkol tolerans artisi ile sonuçlanir. Sen sosyal toplantilar ve partiler içinde genç içki ve ayik kalmaya olaganüstü kapasitesi görüntüler göreceksiniz. Genç içme sorunlari da daha sik gezileri ve gece kulüpleri ve barlar ziyaret iliskilidir.
Kontrol eksikligi: genç asiri içme baska bir belirtisi de basladiktan sonra içme durdurmak için Çocugunuzun yetersizligidir. Teenage alkol genellikle içme ve vücut, düsünce, konusma ve eylemlerin kontrolü tam kaybindan sonra düzenli kusma ile iliskilidir. Bu isaret zaman, onlar bir sorun oldugunu kabul, ama bunun üstesinden gelmek için bir sey yapmak mümkün degildir olabilir.

Çekilme belirtileri: Teenage asiri içme, ayni zamanda anksiyete gibi çesitli yoksunluk belirtileri neden, terleme, bulanti, kusma, uykusuzluk, depresyon ve istah veya yorgunluk kaybi. , Genç alkol ileri durumlarda altinda, genç ayni zamanda halüsinasyon, konfüzyon, nöbet veya ates gibi yoksunluk belirtileri alabilirsiniz. Bu gelismis durumda ve bu belirtiler fark yaparsaniz, hemen bir doktorunuzla konusmalisiniz.

Kitabin “Çözme Teenage Sorunlari” alkol bagimliligi ile basa çikmak için çesitli ipuçlari verilmistir. Teenage asiri içme biz sorumluluk ve hesap verebilirlik çok az duygusu ile sosyal yikici bireylerin bir toplum insa sona erecek baska sinirlama gerekiyor. Erken egitim ve açik iliski genç içme sorunlari önlemek için çok önemlidir.