ikiz bebeklerin ebeveynleri için büyük keyif

Eger ikizler sonra yolda plani, plan, ve biraz daha planladiginiz biliyorsaniz. Mümkün oldugunca çok arastirma, kitap ve dergi okumak ve büyük gelmeden önce mümkün oldugunca çok sayida kaynagi olarak tavsiyeler alin. Daha organize Eger önceden ikiz gelmesi ve bas asagi hayatinizi açtiginizda o olacak kolaydir. Senin güzel ikizler beklenen degildi o zaman ögrenme eller bir acele için hazir olsun!

Burada kendinize düzenlemenize yardimci olmak için bazi mükemmel ipuçlari:

Sizin ikizler bireyler olarak büyümek gerekir

Bireysellik özellikle ikizler, tek yumurta ikizleri ile bastan önemli oldugunu unutmayin. Bazi uzmanlar da ikizler farkli isimleri oldugunu göstermektedir, farkli giysiler giymek ve bu tesvik etmek için farkli oyuncaklar verilmis. Ayrica “Twins” olarak atifta yerine isimlerini kullanmayi unutmayin çalisin.

Eger destekleyici bir aile ve iyi bir ag arkadas varsa o harika. Bir bebek bakimi zor bir yeterli bir istir ama ikiz hayal edebileceginden çok daha daha fazla drenaj olabilir. Ekstra destek en kisa zamanda alin. Eger ikiz dogurmak için bekliyoruz o zaman yerel kulüp veya çevrimiçi destek forumlari ararlar. Ikizlerin diger velilerle iletisim için güçlü olmak son derece yararlidir.

Genellikle ikiz anne degerli bebeklerin biri karsi daha sevgi duygu rapor. Eger bu sekilde hissediyorum endiselenmeyin! Senin ikizler bastan farkli kisilikleri var olmasidir. Bir aglama daha egilimli olabilir, bir çok daha duyarli sesinizi görünebilir, ve bir daha karamsar olabilir. Bu duygular normaldir ve zaman geçtikçe genellikle geçmek ve bebeklerin daha iyi tanimak.

Eger tek yumurta ikizleri varsa bunlari ayirt etmek özel tanimlama yöntemleri kullanmak gerekebilir. Bilekligi yararlidir, gibi renkli giysiler ve yatak takimlari, ya da parçayi isimleri ile öge.

Iyi bir beslenme rutin için deneme yanilma kullanin

Saat besleme ikiz bebekler olan en zor ve zorlu yönlerinden biri olabilir. Dinlenme basinda bu beceriksiz ve bir karisiklik biraz olacagindan emin. Anne sütü ile beslenme her zaman en iyi – senin ikizlerin saglik için, zaman tasarrufu ve mali için. Anne sütü veya yapay kullanarak olsun, ikizler olabildigince besleme gibi çok tavsiye almak için çalisacagiz ve en iyi siz ve bebeklerin uygun hangi sekilde çalismak için deneme yanilma kullanin. Pompa, ya da yardimci olmak için digerleri için anne sütü ifade büyük bir yardimci olabilir. Eger uykusuz gece gerginlik bazi götürmek birine sahip olacak kadar sansli iseniz o zaman bunlari kullanmak!

Eger ikiz, hatta ilk birkaç yil, ile ilk aylarinda ne kadar örgütlü olursa olsun hummali bir yorgunluk bulaniklik, kaos ve daha yorgunluk olacaktir. Sen, tek basina izole, depresif, ve zaman zaman ise yaramaz hissedebilirsiniz, ama bunun üzerinden yapmak ve yaptigini gurur olacaktir. Sizin sosyal yasam yasayacaktir, ve size kullanilir daha daha az sosyal çagrilari almak bulabilirsiniz. Bu tarafindan rahatsiz hissetmiyorum, yerine arkadaslarinizla degerli zaman düsünen hatirlamaya çalisiyorum. Muhtemelen dost bir catch-up sohbet daha fazla uyku ihtiyaci olacak!

Baba unutmayin! O opsiyonel degil, onun ikiz yetistirme önemli bir parçasidir. Tabii ki, orada kadar bu konuda yapabilecegi degil, ama o varsa o, onu dahil onu kullanin ve ona ihtiyacim yok oldugunu düsünerek ondan zorlamaya çalismayin etrafinda degilse.

Saglikli anne saglikli ikiz anlamina

Kadar olabildigince Kendine iyi bak. Saglikli ve içerik anne olan sizin ikizler üzerinde inanilmaz olumlu etkisi vardir, unutmayin. Mümkün oldugunca çok uyku sikmak, mevcut olan mutlu kalan her dakika kapmak için ihtiyacimiz olacak. Merak ediyorum da çift paketi dikkat çekmek için çok enerji gerekir! Ikizler her zaman tavsiye edilir mümkün böylece kendiniz için bir sekerleme sinsi, ayni zamanda uyku yok. Firsat ortaya çikarsa arkadas ya da aile ziyaret ederken uyuklamak için korkmayin. Arkadaslar tamamen anlayacak, ve onlar da bunu yapmak için sirket yeterli rahat memnun hissetmeniz gerekir.

Tüm aile ihtiyaçlarina uygun rahat bir rutin bulmak önemlidir. Eger ev daginik bir kaos oldugunu bulmak olsa da, hayat bu kaos organize oluyor eger çok daha kolay hale gelir ve rutin çalisma disari anlamina gelir. Sizin ve aileniz için en uygun ne olursa olsun zaman, yemek saatleri, oyun kez yikayin. Baskalarina iyi bir rutin olarak saymak ne uymak zorunda oldugunu düsünmeyin. Eger ilerleme olarak iyi olani kendi sürümü kazanacagim.

Senin ikiz karsilastirarak bir hata yapmayin. Onlar merak zorlu bir çift paketi olabilir ama ayri kisilikleri ve bireyler olarak tedavi edilmelidir. Bir digerinden daha hizli gelismekte ise hatirliyorum farkli hizlarda, hatta ikizler, kardes ya da ayni olsun. Tüm çocuklarin ilerleme Orijinal endiseleriniz varsa o zaman bebeklerin bakimi tüm yönleriyle oldugu gibi, profesyonel yardim almak çekinmeyin.

Bu sizin için bir, zor endise verici ve stresli zaman olabilir, ancak dogru bir yaklasim ile ve kisa zamanda ikiz bebeklerin bir ebeveyn olmak alismasi gitmek gibi ögrenerek olabilir. Kendinizi deneyim ve iki kez zevk zevk edebilmek için sansli düsünün.