kisisellestirilmis bir bebek battaniyesi rahim düz bir yeni dogan hediye fikir

Bebekler ve blankies ile Nedir? Bir hediye olarak kisisellestirilmis bebek battaniye vermek ve uzun yillar için bir hazine sahibi ile iliskili olacaktir. Bu battaniyeler neredeyse zamanin baslangicindan beri bebekler için konfor ve güvenlik bir kaynagi olmustur. Sevgili yatmak kaynak neredeyse küçük insanin bir uzantilari olur. Birçok anne blankie için banyo-zaman bebek büyük anksiyete yol açar ve hatta bir sinir krizi neden olabilecegini kesfetti.

Kucaklamak arkadasi ipeksi bir alan yatak örtüsü, yumusak kundak stili, ya da sevgiyle ve ince dokunmus bir atis olabilir. Her bebek kendi kisisel favori ve o onu gözetlemek hakkina sahiptir düsünüyor yetiskin dikkat …

Bu her zaman kabul edilecektir bir bebek kres hediye fikirdir. Stilleri ve dokular bir çok çesitli seçim senin. Yeni dogmus için, bir kundaklama tarzi kisisellestirilmis bebek battaniye tanidik rahim benzeri güvenlik yeniden için gereken sey olabilir. Bu tasarimlar güvenli ve güvenli bir sekilde yeni bebek tutmak için beceriksiz kardesler için daha kolay. Onlar ilk haftalarda ekstra boyun destegi için bir köpük ekleme ile birlikte gelir. Bazi durumlarda, velero kayislar kolay sarma ve unwrapping için monte edilmistir. Kundaklama battaniyeler flaneller en hafif imal edilmektedir ve makinede yikanabilir. Genellikle etiket dogru nasil kullanilacagi ayrintili net görüntüler ile birlikte gelir.

Bebekler hayvan arkadaslari seviyorum. Hayvan antics ile birlikte kisisellestirilmis bebek battaniye kesin bir kazanan vardir. Simarik kulaklar, zarif ördek ve kolay gülümsüyor ile kurbaga ile yavrular vardir. Ya da en sevimli lavanta fil, mavi ayi ya da bir anne-ve-bebek zürafa çift spor bir safari tarzi tercih.

Biraz taggy blankie için tercih ederek, bir amaç ile bir hediye vermek. Snuggles için hala en iyi iken, dokunsal uyarim için mükemmel etiketleri canli, renkli satirlar ile tasarlanmistir. Bir mutluluk bebek bu yeni kesfedilen tas incelemek tombul merakli parmak, dis çikarma dis etleri ve parlak gözleri kullanarak, bir hazine avi devam ediyor olarak izleyin. Yatak örtüsü güzel islemeli mesaj ve sevimli aplike çalismasi ile birlikte gelir.

Örme kisisellestirilmis bebek battaniye yazi tasarimina örme oldugunu yarari var. Madde kullanimi oldugu gibi Bu nedenle sürece sürecek. Makinede yikanabilir satirlara bakin. Baska bir favori parlak renklerde islemeli dogum adi ve tarihi ile rahat, rüya gibi polar polar oldugunu.

Tercihi konusunda mümkün oldugunca pratik olmaya çalisin. Bu ögeyi kadar uzun bir süre boyunca ciddi çoklu görev için olmasi gerektigini unutmayin. Ana kullanim evde olacak olsa da, ayni zamanda arabasi gezileri, araba koltugu macera, ya da garip evlerinde gece ziyaretleri sirasinda görev yapmak zorunda. Tarafindan güvenilir bir blankie arkadasi yakin koruma ile bir dünya gezgin olmak sadece çok daha tolere edilebilir.

Bu kisisellestirilmis bebek battaniye seçimi söz konusu oldugunda esneklik ve sik yikama mil yükleri toplamak için yetenegi ön kosuldur.