temizlik oyunlar, eglenceli temizlemek ve çocuklar olsun yapmak involved_

Eger çocuklar kendilerini sonra toplayip heyecan alabilirsiniz!

Ilk olarak, olsa da, en burada bahsettigini açiklik getirelim … Birçok insan gerçekten “temizlemek” veya ifade ederken “temizlik” demek “toplama için cihazlar.”

Benim çocuklar sadece otomatik olarak seyler almak ve ortak kullanim alanlari düzenli tutmak istiyorsaniz, ben dünyanin en mutlu kadini olacaktir. Bir tutam, temiz bir kimse herhangi bir gün içinde düzenli bir ev alacagim. Ben kendi rutinleri ve temizlik için listeleri var, ama su anda biz bir temel temizleme odaklanmak için gidiyoruz.

Neyse, zorunluluk iste ben eglence veya) grumpies en az tam degil temizlemek için olusturdugunuz alti temizleme oyunlar, gerçekten bulusun annesidir.

1. i casus oyunu:

Çocuklar belli bir alan sorumlu oldugunda, hesap verebilirlik, bir sorun haline gelir degil mi? Çocuklarimi biri “mommmmm! Söyleyebilirim, ben çok rahatsiz almak için kullanilir Ben! Donnnnnne degilim “ve görünüm gitmek istiyorum ve ben düsünce olurdu” bir sey yaptin? Ben ciddi söyleyemem. ”

Ben kendilerini sonra temizlemek ve temiz nasil ögretim çocuklar büyük bir parçasi oldugunu düsünüyorum: çocuklar gerçekten gördügümüz karisiklik görmüyorum! Gibi temizlik oyunlar “Ben Spy” Çocuklar bana esdeger söyleyerek orada ayakta olmadan kendi baslarina bir odada karisiklik aramaya tesvik “Bir nokta özledim.”

Yani burada hangi sadece göründügü gibi “Ben, Spy” oynamak nasil. Biz oturma odasi (ya da her yerde) oturup büyük büyük bir karmasa bakmak ve “benim küçük gözle casus gibi iki ya da üç sorun, … katta bir kirmizi gömlek, bazi bloklar ve benim sirt çantasi belirlenmesi sirayla. ”

Herkes bazi karisiklik tanimlar Sonra sonra, biz “GO, setty, hazir!” Demek ve hepimiz yaris kendimizi geri bizim noktalar için yaris sonra tespit ve ögeleri sevinç çigliklari yükseldi.

Bir kasirga gibi bakiyor genellikle oda üç ya da dört turda tekrar normal bakmaya baslar çarpti. Bazi nazik rekabet ile karisik bu gibi temizlik oyunlar bizim aile için büyük bir combo olmustur.

2. “Ikinci bir görüs almak gitmek …”

Ikinci bir görüs almak sizin temizlemek gibi-sonra sesler sadece budur, sen bana gel önce çalismanizi degerlendirmek için ailede baskasi, anne isteyin.

Bu fark ettik, birçok faydasi vardir.

* Çocuklar onlar eski bir (ya da kötü! Genç) kardes görüsleri alinarak oldugunu biliyorsaniz daha iyi bir is yapmak egilimindedir

* Genç müfettis onlarin tüm çok önemli gözlem becerilerini honlama biraz pratik alir

* Çocuklar gerçekten degilken benim zaman “mommmm, ben donnnnne degilim” diyerek bosa harcamayin

3. sizin “düzenli gözbebekleri” kullanin

Bazen bir aptal aile ifade gerçekten yakalamak ve bir angarya saçma ve eglenceli yapabilirsiniz.

Hiç kimse ikinci bir görüs sunmak için etrafinda ise, bir çocuk varsa, ya da ben “düzenli gözbebekleri” yaklasimi göstermektedir.

Ben onlar bana sanki oda bakmak ve daha fazla çaba sarf edilmesi gerektigini görmek gerektigini açiklar. Ben gözbebekleri almak ve onlari teslim gibi davranarak dramatik bir görüntü yapmak, ve bana (göründügü gerçekten brüt degil) onlarin gözbebekleri verir.

Onlar gerçekten anne konum gibi davranarak rolünü içine almak, ve hatta birden çok kez birisi benim sesle kendi kendine söyleyerek duydum “harika bir baslangiç ??bu, ama cevapsiz gibi görünüyor …..”

Bu çocuklar bu kadar onlar katilimi olmadan düzenli kadar olabilir ki olusturmak karmasa görmek yardimci baska büyük bir egzersizdir.

4. “Takim Brothers” (veya kiz kardes veya kardesler)

Takim kardesler (veya kiz kardes veya kardesler) sadece ne olursa olsun herkes bitene kadar kimse yapilir is, temizlemek için ortak bir yaklasimdir.

Herkes çalisiyor eger kizginlik yol açabilir, çünkü bu strateji, tüm aileler çalismaz. Bu olsa da, eski (s) (s) genç yardimci olan, bir ekip yaklasimi tesvik edebilir.

5. saat yendi

Bir zamanlayici büyük bir temizlik aracidir ve sadece çocuklar için. Bu temizlik oyunlarin bazilari çok yetiskinler çalisabilirsiniz. Kendinizi muhtemelen bu isi tamamlamak için ne kadar alacagini bir tahmin edin, ve yazmak (benim için süpürme ve zemin-UGH! Silerek oluyor) hor bazi ev isleri var. Cidden! Simdi mikrodalga zamanlayici o zaman koymak ve GO! Ben burada beklerim …

Bu çalistiginizda, korkulan bir angarya hemen hemen her zaman hayal ettiginden daha tamamlamak için daha az zamani gelmistir. Çocuk farkli degildir, ve daha fazla saat yenmek için motive.

Diye sordum ne kadar onlar, örnegin, onlarin aksam isleri tamamlamak gerektigini düsünüyorum, ve on bes dakika dedi zaman. Bu onlarin aksam yemeginden sonra temizlik isleri ve onlarin olsun-hazir-için-yatak isleri (dis firçasi, vb) yapmak için on bes dakika var. Simdi, ben zamanlayici on bes dakika koymak, ve bip önce tüm çalismalari tamamlamak, onlar isiklar önce yatakta okumak için ek süre.

6. kaç saniye?

Bu oynamak için daha az resmi bir sekilde sadece, sormaktir “Eger temizlemek gerekir kaç saniye düsünüyorsunuz?” Bu sik sik lolligag egilimi olan, benim genç ile kullanmak bir stratejidir. Ben gerçekten sayim degilim çünkü kaç saniye, gerçekten, o tahmin ne önemli degil ona sormak! O eyleme ek yapar ve bu önemli bir sey.

Düzenli bir ev olmasi çocuklarla mümkündür, ancak takim bunlari almak zorunda. Bazi aile eglenmek ve ayni zamanda temizlemek için bu alti temizlik oyunlari deneyin.