yardimci olmak için nasil gençler organize olmak

Bazi gençler motive etmek için tek yol tehdit ya da rüsvet onlari, de bu çalisabilir için ama uzun vadede, onlar genç hesap {gülümseme} en degerli ders olmaz saka olur.

Onlari seyler yapmak almak için asagi geldiginde, telefonda konusmak arkadaslarinizla bulusmak, film, vb gitmek Ama – Bildiginiz gibi, gençler onlar ne yapmak istediginizi yapmak için motivasyon eksikligi gibi asla biz onlari yapmak istiyorum ve gerek yapmak seyler, farkli bir hikaye gibi görünüyor.

Biz anne daha organize olmak için bizim gençler motive yardimci olmak için kullanabileceginiz bazi ipuçlari.

O zaten organize yollarini tespit ederek gençler güven. Çocugunuza dahil olmak üzere herkes,, bazi seyler ile organize edilen belirtileri gösterir. Gençler Çocugunuz kendi okul is ya da onun giysileri organize isini iyi yapiyor ise de bu yüzden yapilmis bir is için kabul edilmesi için seviyorum, onlari kullanabilirsiniz hayatlarinin diger alanlarina bu ayni organizasyon becerileri uygulamak için tesvik çalisin Bazi örgütsel yardim.

Onlara ögretmek ve eglenin. Belki de genç gerçekten nereden baslayacaginizi bilmiyor! Yatagin altinda orada burada Çorap, kitap, giysi engel arkasinda doldurulmus. Tüm bu mücadele ise yaramaz onlar için bir savas gibi görünebilir. Neden birlikte onun / onun alani düzenlemek için çocugunuzla birlikte bir tarih kurmak degil. Radyoyu açmak (tabii ki sevdikleri istasyonu) ve birlikte de-yigilmayi alani için çalisiyoruz. Eger ileri gitmek ve onlara yetismek için kolay, böylece seyler düzenlemek için bir yol anlamaya yardimci olmak için çalisirken onlari çok onlara soru sormak için organizasyon tarzi benim ise unutmayin. Onlari motive almak için baska bir eglenceli bir sekilde sadece kendi oda köselerinde toplamak gibi bu küçük esyalar için kullanimi eglenceli, korkak ve serin depolama kutulari saglamaktir.

Açik kurallar belirleyin ve zamanlamayi ayarlamak edelim: Eger izin verilen günlük daginikligi ve ne degildir ne oldugu açik kurallar koymak emin olun. Eger gencin odasinda yemek veya yemekler izin vermez Örnegin,, onlar bu kurallar ve bunlara saygi oldugundan emin olun. Katta ayakkabi tamamsa, sonra onlari bu kadar iyi bildirin. Gençler takip kesin kurallar gerekir. Sizinle oturup genç ve sadece isteyin “tam bir oda temizlik yapmak için en az 1 saat ne gün bölmek?” ve genç bir gün (haftalik veya iki haftalik ya) ayarlamanizi saglar. Ne yapar onlari zaman ve zamanlama deger ve onlari sorumlu hale getirir bildirin oldugunu.

Son olarak, ek özgürlük veya ayni kelime ya küçük bir simge ile basarilari organize sizin gençler ödüllendirmek ve takdir ediniz. Organize edilen tüm sorumlu olmakla ilgili oldugunu unutmayin. Bir genç için, ebeveynlerden güven ve özgürlük kazanma bütün zamanlarin en büyük motivasyonlari biridir.