yasam bakmanin baska bir sekilde temsil

Bu kalip olan tek bir veli, bakim ve esi ya da esinizin yardimi olmadan çocugunuzun beslenen oldugunu bilmek iyi hissettiriyor. Tek bir ebeveynlik anne ve baba rolü bir anne ya da babasi tarafindan ya tek ebeveyn yani tarafindan gerçeklestirilen budur. Bu ayni zamanda ve tek bir baba öncesinde bir meydan okuma olan her gün iki rol gerçeklestirmek için kolay bir is degildir.

Tek bir baba mali çocuklarina yardimci olabilir, ancak önünde büyük bir sorun o para kazanmak için olan tek biri olarak onun yogun bir program onun çocuklari için zaman almaktir, bu yüzden ilgili tüm bu faaliyetlerde mesgul onun is için. Ayni zamanda bir yasam kazanmak için ugras verirken bir baba, sorumlu beslenme ve giyim onun çocuklari oldugunu. Bu onun çocuklarina manevi destek vermek için bir baba için çok zor, ama ayni zamanda bu isi yapmak zorunda.

Bu çocuklu bir yeterli zaman harcamak ve ne istediklerini yaptiklarini ve ne uygun bir göz tutmak için çok önemlidir. Babalik çok büyük bir sorumluluk ve bir babanin büyük bir kismi tüm yönleriyle onun çocuklarina koruma vermektir. Kisacasi, onlarin baba olmak ve bir anne bir anne olmamasi düsünmezler, böylece yaptigi gibi onlara sevgi ve sefkat verir hoslandigim çocuklar göstermek zorunda.