çocuklar ile nereye

Eger küçük çocuklariniz varsa gittikleri ve ne yapmak için bilmek size güveniyor. Eger çocuklar ile nereye hakkinda fikirler için sikismis eger sadece sizin için çok fikirleri var. B4 okul online dergi anda biz var ne aranabilir veritabanlari, yerlere gitmek, kulüp ve siniflari ve parti saglayicilari. Biz sizinle paylasmak için gidiyoruz bu yüzden bu veritabanlari için bilgi toplama kazanmistir tüm bilgi harcamak istemiyorum.

Hiç bir kurus maliyeti yok benim çocuklar ile düzenli olarak gitmek yerler vardir. Yazin daha parkta asagi bir top almak ve oynamak için mutluyuz olarak hiç sorun degil. Bir degisiklik için alani çevresinde terminalini yürüyüsler bir dizi vardir. Biz de muhafaza alanlari, terminalini yürüyüsler ve bilgi merkezleri ile olaganüstü dogal güzellikleri bir bölgede yasiyorsaniz için sansliyiz. Bölgenizde ve ne zaman ziyaretçi merkezleri açik ne se için yerel belediye ile kontrol edin. Bazilari da kulüpler, görüsmeler ya da organize turlar doga ve hayvan rezervi olabilir. Eger bir sehirde yasiyorsaniz, bir sehir çiftligi var? Genellikle giris ücretsizdir ve çocuklar her zaman hayvanlari görmek zevk.

Yaz tatili çocuklar için düzenlenen ne olay görmek için belediye ile kontrol edin. Bu yaz bizim konsey düzenli hiçbir ücret ödemeden çocuklar için parklarda yasam dolu kaleler vardi. Bu iyi reklami ama biz önceden kontrol ve bu konuda ögrendim ve emin eger katildi degildi.

Hava çok iyi degil zaman bizim yerel kütüphane en iyi sekilde yapmak. Orada düzenli okuma zamanlar ve faaliyetlerin yaz tatili bol çocuklar mesgul tutmak için. Yagmurlu günlerde yerel müze sicak ve kuru tutmak için iyi bir yer vardir. Çocuklar için alanlar veya sergiler genellikle vardir. Bizim yerel müze bir dinozor ekran ve benim çocuklar gitmekten yorgun asla bir boyama alani vardir. En konseyi müze giris ücretsizdir. Sanat galerileri de çocuklar için harika bir yer ve yaraticiligi tesvik. Hava çok kötü degilse, yerel tren istasyonunda tespit trenin basit biraz tüm bu tren hayranlari için idealdir.

Bu fikirleri birlestirmek ve büyük bir gün için biraz daha kesfetmek. Arastirma en önemli faktördür. Web sitemiz güney batisinda bir gün organize etmenize yardimci gitmek için yerler listesini saglar. Bu alanda degilseniz yerel turizm danisma merkezi ya da belediye size yardimci olmalidir.

Londra ucuz antrenör ücretleri ile Londra’ya gerçekten ucuz günlük gezi olabilir. 1 £ Mega Rider ve National Express ile çalistirici bilet yok. Sen kendi web sitesi ve kitap erken kontrol gerekiyor, Mega Riders sadece önceden 45 gün rezerve edilebilir. Sadece diger maliyetleri tüp biletleri ve yemek vardir. Biz bir gezi makyaj ve Ulusal Tarih Müzesi ve Bilim Müzesi ziyaret ve piknik orta gün var. Müzeler biz heyecan verici bir sey ve biz ziyaret yeni sonraki hala var demektir bir günde hem çevrelerindeki alamayan çok büyük. Hyde Park, St James Park ve Buckingham Sarayi herhangi bir turistik için ödemeden düzenlemek için çesitli geziler vardir görmek.

Eger bitkin varsa burada ücretsiz seçenekler birkaç fikir. Yumusak oyun merkezleri yürümeye baslayan çocuk sabahlari olup olmadigini kontrol edin. Bu büyük degeri vardir ve normal içecek veya aktiviteler saglar. Bu Brewsters gibi yumusak oyun alanlari ile bazi restoran zincirleri çok iyi yürümeye baslayan sabahlari var.

Yerel sinemalar genellikle çocuklar için indirimli filmler var. Cineworld Yeni sadece £ 1 adet de dahil olmak üzere yetiskin bir Cumartesi sabahi göstermek için bir film var. Onlar genellikle eski filmler ama çocuklar sadece deneyim seviyorum. Ayrica onlar tuvalet için çok daha eglenceli olacak bulmak zaman para harcamadan sinema deneyimi için kullanilan çok küçük çocuklarin almanin bir yoludur.

Görkemli evleri sik sik düsünmüyorum baska bir yer vardir. Çocuklar için onlar kaleler gibi ve onlari büyüleyici buluyorum. Çiftlik konumlar her yastan uygun ve karisik bir yas grubu ile gitmek için iyi bir yer vardir.

Kulüp ve siniflar için yerel toplum merkezleri ve tavsiye için saglik ziyaretçileri kontrol edin. Futbol koçluk bebek isaret siniflara küçük çocuklar sunmak için çok sey var. Simdi böyle çamasir Tots ve Tiny Talk gibi etrafinda daha fazla ulusal düzenleyici vardir. Bu buldugumuz en zor sey siniflari ve neden bizim web sitesi üretmek istedim hakkinda bulgudur. En etkili yolu agiz kelimedir. Bu yüzden etrafinda sormak ve arkadaslariniza tavsiye görmek. B4 Okulda bizim okuyucular bizim 100 £ hediye girdigi sunarak yerel siniflari hakkinda bilgi göndermek için tesvik ediyoruz.

Biz simdi fikirler için kisa degildir umarim. Web sitemizi ziyaret www.b4school.co.uk neden sekiz yasinda çocuklar ile nereye gitmek daha fazla yardim istiyorsaniz