Ebeveynlerin zaman yönetmek için ne evde egitim

, Raporlar yapma kagitlari dosyalama, telefon görüsmeleri Fielding ve ofiste patron yatistirmak sadece sekiz saat sürer. Eve döndügünüzde dinlenmek musunuz? Bu sorunun cevabi size aksam yemegi hazirlamak zorunda diye, kocan paylasmak hikayeleri, çocuklarla ödev yaparak zaman harcamak.

Bu genellikle 24 saat ve 7 gün boyunca kariyer ve ev sayisiz talepleri dengelemek çalisan anneler, karsilastigi bir durumdur. Çocuklar alici sonunda her zaman ancak ve bu sorundur. Bu ihtiyaçlari nedeni sorulmasini.

Neden çocuklar kurum tarafindan en iyi egitim saglanacak bu inanç ile okullara çocuklarini göndermek için özellikle anne-babalar, annelerin egilimi olmak.

Bazi anne-babalar ise, bugünün degisen dünyada okula göndererek çocuklarina en iyi egitim saglamak için artik en iyi seçenek oldugunu fark var. Bu çocuklari onlar için arzu egitim türünü saglamak için evde egitim tercih ettikleri için nedenidir.

Çogu anne-babalar zaman ayirmaya ve çocuklarinin evde egitim evde en iyi egitim vermek için çalisirlar. Bu daha fazla zaman ev islerini daha evde egitim için harcanmasi gerektigini ancak anlamina gelmez. Evde egitim onun temel ilke olarak ögretim yöntemi ‘bir kisinin kullanir. Bunun nedeni çocuklarin daha hizli ve daha kolay, daha bireyci yöntemi nedeniyle kavramini anlayabilir olmak.

Asagida Burada verilen evde egitim ihtiyaç duyulan zaman dogru miktarda planlamak için bazi kurallar vardir:

1. Çocuklarin ögrenme stili.

Örnekler evde egitim zaman gereksinimleri çocuklarin ögrenme stili bagli olabilecegini bulunabilir. Bir örnek çocugunuzun çok daha hizli bir tempoda seyler ögrenebilirsiniz eger daha az zaman ayirmaniz gerekir olacaktir. Ancak çocugunuzun ona ögretilir seyleri anlamak için daha fazla zaman gerektiriyorsa, ögretilen konunun bazi kavramlari açiklayan daha fazla zaman ayirmaniz gerekir.

2. Yöntemin tür kullanilir.

Evde egitim ile ilgili ögretim yöntemleri sayisi çoktur. Her biri ayri ögretim yöntemi oldugu gibi Ancak, her program için adanmis olmasi ebeveyn tarafindan gerekli süreyi ilgili farklidir.

3. Aile içinde çocuk sayisi.

Ailede birçok çocuk sahibi çocuk sayisi çoktur genellikle tipik bir sinif ortaminda benzer ögretim uzun saatler anlamina gelecektir. Bunun nedeni ögrencilerin konu madde telkin olurdu olmak, ve bunlardan biri fikri anlamak için basarisiz olursa bastan açiklamak gerekir.

4. Çocugun yasi.

Daha fazla zaman çocugun yasi daha az, evde egitim gereklidir. Bunun nedeni, yüksek seviyelerde çocuklara kiyasla daha küçük olan çocuklar çok yavas ögretilen seyleri anlamak egilimi olmak.

Önemli faktör bakis genel noktadan olsa anne ya da ögrenciler ile geçirmek için kaliteli zaman yasiyor gereken zamani bu yukarida belirtilen faktörlerden etkilenebilir.