evlat edinme ile ilgili sorular – kim sansli aday

Benimsenmesi iyi kim uygundur?

Eger kabul edilmesi sizin için oldugundan emin iseniz, bir evlatlik çocugun velayeti için arayisinda en kritik adim yaptik. Bir çocugun ihtiyaçlarini sizin hak kazanmak için sirayla yerine getirilmesi gerekir. Onlar da beslenen ve büyümeye izin verilebilir sevgi dolu bir ev gerekir. Evlat edinme faktörler:

1. Sen yirmi bir veya daha büyük olmalidir
2. Evliyseniz ya da tek olabilir
3. Kendi hiçbir çocuk veya çocuk sahibi olabilir
4. Kabul istediginiz ebeveynlerin duygusal ve fiziksel özellikleri kontrol edilecek

Ben evli degilim – Ben sorunlari kabul olacak mi?

Hayir, tek ebeveynler sadece yirmi bir veya daha büyük olabilir ve bu adimi dogru gerçek bir taahhüt kalp gerekir. Pozitif ve sevgi dolu ev de gereklidir.

Neden bir özel ihtiyaçlari çocuk almak gerekir?

Sabirli ve sevecen misin? Eger çocugun bu tür umutsuzca ihtiyaç duydugu zaman ve sevgi var mi? Eger duygusal güçlü ve ileride sorunlar için hazir iseniz, bir özel ihtiyaçlari çocuk için mükemmel bir ebeveyn. Sadece bu çocuk için bir nimet olacaktir, onlar kesinlikle hayatinizi da korusun. Mali ve vücut gücü bir arti vardir.

Evlat edinme yerel veya uluslararasi?

Eger yerel ya da baska bir ülkede bir çocuk alma seçenekleri içine siçrama önce çok sey üzerinde düsünülebilir gerekir. Bunlar sunlardir:

1. Seyahat yetenegi – uluslararasi evlat edinme bir seçim ise, çocuk almak ve eve getirmek için diger ülkeye gitmek gerekir. Orada en fazla yedi gün ya da uzun yirmi bir gün olarak gerekebilir. Eve yakin bir çocugun dogru bir karar olacagina karar verdiyseniz, seyahat bir sorun degildir.

2. Maliyetleri – Uluslararasi evlat edinme nedeniyle evrak ve ilgili belgelerin miktari yerel evlat edinme çok daha fazla maliyet. Yerel evlat tamamlamak için hemen hemen hiçbir sey maliyet. Bu bir vaka-by-case görünümüdür.

3. Kursu – Yerel benimsenmesi kabul edilmeden önce egitim siniflari ve bazi seminerler gerektirir. Uluslararasi evlat edinme Bu sormayin. Daha önce egitim ve seminerlerine yerli kabulü için tavsiye edilir

Kabul edilmesi ve yasal yan?

Her devlet onlar sizin ne gerek farklidir. Kabulü tür de dikkate almak bir faktördür. Evlat edinme hakkinda konusurken, hakkinda geleni ögrenmek ve yerel yöneten kanun ve kurallarin farkina varir.

Internet ve evlat edinme?

Internet kabulü için bazi iyi kaynaklar saglayabilir. Mevcut web siteleri basindan sonuna kadar süreci gösterir. Bir kaç sey kabul edilmesi için internet üzerinden ele alinmaktadir:

1. Benimsenmesi için baslangiç ??- evlat edinme süreci baslatmak için nasil.
2. Çocugun seçmek için yollari
3. Ne kabul edilmesinden sonra olur?
4. Yerden benimsemeye en iyi olan
5. Çile size yardimci olmak için Gruplar
6. Sevgi dolu bir ebeveyn için bekleyen Çocuk