Gerçekten çocuk bakicisi Güvenebileceginiz

Ona dedim dün gece bir arkadasi ile konusuyordu ve kocasi yaklasik evlat edinen anne oldu. Onlar kimse onu ilan eger bir erkek bebek bir adoptees olmak istedi olmustu. Kasim Ulusal Uyum Bilinçlendirme Ayi, gerçegi oldugunu. Ulusal Uyum Günü, çaliskan bulmak için bekleyen aileler sevgi dolu bakici 129.000 çocuk bilincini artirmak için ortak bir ulusal çabadir. Bu baska bir insan sevgi dolu bir anne ve baba beslenmesi olmamasi olma düsünmek kirilma kalbi. Aziz ve bakim hissetmiyorum için, ya da bir çocuk yasta ebeveynleri kaybetmis.

Annem Berlin, Almanya dogdu çünkü annemin tarafinda benim dedesi bilmiyordum. O yas sadece 10 yil iken o savasta ailesini kaybetti. Kendisi ve kardesi ayni zamanda Dede, gerçekten onlari anlama oldu kendi teyzesi ile yasamak zorunda kaldi. Annem sonunda onlardan uzak kostu ve bir kiz arkadasi ve ailesi ile tasindi. Diger birçok çocuk su anda bu hayata uyandirma bir kaba vardi ki vardir.

Kocam ve ben her zaman ayni seyi söyledi. Biz hiç bir çocuk için gittigini, biz kesinlikle kabul olur. Bu aci veren dünyaya baska bir insanin sunmak için sorumlu olmak istemiyorum, ve kesinlikle onlara bakmak için kimse olmadan dogan bol vardir. Biz kesinlikle baskasinin hayatini bunu zaten hayatta ne kadar olarak varlik ve tekme yapabilir en iyi olur.

Insan sanki kadar bizim evcil hayvan hayran olarak, biz kesinlikle seviyorum ve bir çocuk için bakim çünkü bizim kendi sanki benim kendi et ve kan degil, umurumda degil. Tanri askina, hatta onlar hakkinda merak olmadan uzaga gidemez. Ben sadece bir çocuk bakicisi bizim çocugun dikkat çekmek gerek hayal edebiliyorum! Korku hikayeleri duydum ve haber bölüm gördüm sonra, muhtemelen is yerinde odaklanmak olasiligi olmaz. Bazi çocuklar tokatladi olsun, digerleri tekrarli taciz. Bunlar düsünülemez olan sey, ama talihsiz bir gerçegi.

Eger kisisel olarak sevgi ve derin için bakim çocuklar varsa, bir dadi kam temel hayat kurtarici bir olabilir. Kullanilabilir birkaç gizli kameralar vardir. En yaygin oyuncak ayi gizli kamera oldugunu.

Uyanik ve güvenli olun!

güvenligi sizin,

regina jacques