Basarili evlilikler basarili ebeveynlik için gerekli olan

En herkesin bir uçakta uçtu ve görevli yorum güvenlik prosedürleri dinledi – kabin basinç kaybeder durumunda, oksijen maskeleri havai asagi düsecek “diyor kismi dahil. Küçük çocuklar yardimci önce kendi yüzüne maske yerlestirin. “Havayollari iyi durumda kendinizi olan sürece bir çocuga küçük bir yardim olacaktir biliyorum. Eger onlari nefes yardimci olabilir önce kendinizi nefes gerekir.

Ayni evlilik için de geçerli. Evlilik iyi durumda olmadigi sürece iyi bir ebeveyn olamaz. Evlilik karmakarisik ise, çocuklara yardim ya da zarar degil mi?

Genç Baskanlar Organizasyonu (YPO) “seyler evinizde degilseniz, onlar dogru ofiste olmayacak!” Onun yeni üyeler ögretir Hepsi bir golfçü Tiger Woods bakmak yapmak zorunda. Dogru seyler onun için evde degildi, bu kesinlikle onun is gösterdi.

Bu yüzden ve iyi bir iliski ve basarili bir evlilik, tüm aile için çok önemli oldugunu evlilik ortagi sadece önemli degil. Ebeveynler iyi bir temel, iletisim ile baslayan bir temel üzerine evlilik kurmak için çocuklarina borçluyuz.

Evlilik inziva, ya da çift inziva, evlilik sorunlari çalisma disari ve ayni yolda iki tutmak ve birlikte çalismak için iyi bir araçtir. Uzak çocuklar ve gün için günlük yasamin oyalama gelenler hafta sonlari esiniz odaklanmak ve ayri ikiniz çekme egilimi kaçinilmaz sorunlarini çözmek gibi evlilik gelismelerine yardimci olmak için sevgi baglarini yenilemek için izin . Katilmak böylece birkaç geri çekilme hafta sonu bir akraba ile çocuklar birakarak ve uzun vadede daha iyi bir ebeveyn yapacaktir.