çocuklar için zaman söylüyorum – basit ve kolay

Zaman söylüyorum küçük çocuklar için zor bir görev olabilir. Anne olarak, kolay çocuk bazi pratik yöntemler yardimiyla zaman söylemek ögrenmek için yapabilirsiniz.

Okul öncesi için Etkinlikler Programi
Okul öncesi zaman kavrami anlamiyorum ve zamaninda olmak. Onlar saat okuyamaz ve bize bu asamada saat okumayi ögretmek için pratik olmayabilir. Bunun yerine, onlara zaman kavrami ögretecegiz.

Okul öncesi günlük olarak faaliyetlerin bir program takip etmek için önemlidir. Zaman geçtikçe, çocugun zamanla faaliyet ilgili yapabiliyor. Onlari zaman yaptiklari etkinlik için referans ile ne kadar bir göstergesidir.

Onlari bir günün farkli zaman hakkinda bilgi alabilirsiniz. Yaptiklari ile ilgili faaliyetler ile okul öncesi ögrenmek sabah, ögleden sonra, aksam ve gece. Onlari gökyüzü karanlik oldugunda günesin dogusunu, geceleri uyku ne zaman sabah uyanmak anlamak için olsun.

Günlük aktiviteleri zaman dahil
Yavas yavas, ayni zamanda saat bakarak onlarin günlük faaliyetlerinde zaman söylemek baslar. Örnegin, bu saat dokuz oldugu için yataga gitmek için bunlari söyleyebilirim. Tüm faaliyetleri için bu tür referanslar kullanin ve yavas yavas saatini ile faaliyetlerini ilgili ögreneceksiniz.

Oyuncak kullanarak saati hakkinda bilgi edinin
Çocuklar numaralari saymak nasil zaman, biz nasil bir oyuncak saat yardimiyla zaman söylemek ögreterek baslayabilirsiniz. Saat ve yelkovan tanimlamak için onlara yardimci olur. , Daha sonra dakika saat anlatmak için nasil ögrenmeye baslamak.

Ayni zamanda, onlari da kismini saymak ve anlamak ögrenmek ögretmek devam ediyor. Fraksiyonu Sayma ve anlamak o saati okuyabilirsiniz önce çocugun lâzimdir iki temel becerilerdir. Biz çocukla oynarken saat her zaman söylüyorum bir küçük bir oyun ekleyin. O sürekli uygulama ile iyi ve hizli ögrenebilirsiniz.

Bir saat veya saat alin
Bir yapabileceginiz en iyi sey, çocugun bir saat veya saat elde etmektir. Çocuklar kisisel saat veya saat kendi zaman büyümüs hissediyorum. Onlar kendilerini zaman okumak veya çevrelerindeki yetiskinler söyleyebilirim ki bu beceri ögrenmek için motive olurlar. Çocugun tercihine bagli olarak, bunun yerine bir analog saat bir dijital almak dikkate almak isteyebilirsiniz. Genç bir çocuk ile baslamak dijital karsi analog okumak için daha kolaydir.

Yazdirilabilir faaliyetleri ile ögrenin
Zaman uygulama içerir söylemek ögrenin. Onlara çocuk yazdirilabilir faaliyetleri yapmak için biz de bazi renkli saat çalisma alabilirsiniz. Restoranda yemek için beklerken yerine boyama sayfalari, saat çalisma kullanin. Onlar, saat elleri çizmek günler, haftalar ve aylar büyü ögrenebilirsiniz.

Zaman söylüyorum bir çocuk ögreneceksiniz sadece bir yasam becerisidir ve alir. Bu zaman alir ama anne-babadan uygun koçluk ile, biz kolay ve eglenceli onlari ögrenmek için yapmak için yardimci olabilir.