çocuklarin okul öncesi endiseler fethetmek yardimci

Bu küçük olanlar ve sansini okulun ilk günü erken düsündügünüzden daha geldi vardir için okulun ilk günü olabilir. Peki, okul çocugunuzun ilk günü kutlamak? Burada yeni ögretim yili baslamasi yaratici ve yenilikçi yollar bir örnektir. Zaten biraz bunalmis hissediyorsaniz, bu ucuz ve yenilikçi yollarla çocugunuz muhtemelen çok farkli ortamlarda bir okul deneyimlerinden yararlanacak hatirlamak yardimci olabilir. Bu, size bölgenizdeki okullarda düsünceli bakmak esastir da her zaman anne çocugunuzun büyüme ve gelisme en rehberlik ve etkili faktör oldugunu unutmayin.

Organize baslayin

Çocugunuzun okulun ilk gününde iyi bir baslangiç ??için kurtulmak için yardimci olacak birkaç sey hakkinda konusun. Okulda iyi bir baslangiç ??için birkaç parlak fikirler sunlardir: Bu degistirme gibi, o karsilasacak farklar hakkinda konusurken, ögretmen toplanti sirt çantasi hazir olan, vaktinden önce bir kiyafet seçimi, kendini tanitmak için nasil çocugunuzun hatirlatan siniflari, böylece, bir soyunma olan giysi degistirme, ve bazi dersler seçerek, sinifin önünde bir arkadasi ile bulusmak için yeterince erken birakarak, ve. Yani, bir mümkünse programiniza bu ayarlamalar yapmak düsünmek gerekir.

Sarf malzemelerini yönetme

Eger ögretmen malzemeleri, sinif malzemeleri, stok rastlarsaniz. Bu malzemeleri indirimli firsatlar elde etmek harika. Eger tam bir fiyata tekrar satin almak zorunda kalmamak için hiçbir sey satisa ürün satin almaktan daha iyidir. Herkes ögretmen malzemeleri aramaya bilir evinizde bir bosluk adamak.

Bir Fotograf Turu üzerine alinmasi

Okulun ilk gününden önce çocugunuzun son ögretim yili fotograflari toplamak. Her biri incelemek olarak Aksamlari, çocugunuzla oturup. Görüntüler güçlü ve bellek jog fotograflari, böylece her fotograf bir duygu hatirlamak için çocuk istemi saglar. Eger mevcut ulasana kadar her yil için bu islemi tekrarlayin. O yeni ögretim yilindan itibaren tahmin ne çocugunuzun sorarak etkinlik End: o için istekli ne yani sira, korkuyor ne.

Çocugunuz güvenli bir ögrenme ortami saglamak

Her çocuk boy ve çocuk merkezli ve nerede yapmak için tesvik edici ve heyecan verici ögrenmek seyler, ve arkadaslar orada oldugu vakit geçirmek için güvenli ve ögrenme yeri ile çocugunuzun saglayin. Bu beceri ve ögrenme bir sonraki asamalari için hazirlikli olmak gerekli güven elde etmek için çocugunuza yardimci olacaktir.

Çabaya deger çocuklariniz ve sonuçlari ile bu fikir veya baskalarinin bazilarini deneyin!