ebeveyn kontrol yazilimi – çocugunuzun ne yaptigini biliyor

Internet en sicak sey oldugunu her yastan çocuklara hitap ediyor. Gençler internet neler sunabilecegi özellikle ilgilenen, ancak genç bir istisna vardir. Internet de bilgi karayolu denir olsa da, ayni zamanda çocuklarin sorun alabilirsiniz yerdir.

Böylece diger tehlikelere karsi kendilerini teshir, yabancilarla kisisel bilgi paylasimi Çocuklarinizin çevrimiçi yapmak en yaygin eylemler biridir. Ayrica bu yabanci çocuklarinizla karsilamak ve bu olur, sonucu çok hos olmaz isteyebilirsiniz.

Internet izleme bugün ebeveynleri tarafindan yapilmalidir etkinliklerden biridir. Sen, sorumlu bir ebeveyn olarak, çocugunuzun internet üzerinden ne kontrol ya da bunu yaptiktan sonra yapan ne faaliyetleri görmek mümkün olacak.

Internet izleme için çözüm ebeveyn kontrol yazilimi ile birlikte geliyor. Bu yazilim programlari her biri bilgisayariniza uygulayabileceginiz farkli kontrol düzeyleri var, bu yüzden sizin için satin bilmek gerekir. Seçimi de kendi online faaliyetleri ya da ilgili bilgileri paylasmak eger, çocugunuz ile olan iliski türüne baglidir.

Ebeveyn kontrol yazilimi sayesinde internet izleme size uygulayabileceginiz bir kaç özellikleri vardir. Bu nedeniyle merak ya gençler internet üzerinden mesgul en yaygin faaliyetleri vardir, veya bir baskasi onlara söyler çünkü.

Eger ebeveyn kontrol yazilimi ile izlemek gereken ilk ve en önemli sey e-posta oldugunu. E-posta kullanici sayisi çok büyük, çocugunuzun mutlaka bir sahip olacak. Bu yazilim yardimi ile çocugunuzun ve diger ucundaki kisinin bilgiler gönderilen veya alinan e-postalari okuyabilirsiniz. Ayrica, içerigine göre okuma e-postalari filtrelemek için seçebilirsiniz, böylece her mesaji okumak zorunda degilsiniz.

Internet izleme de sohbet odalari ve anlik mesajlasma, çocuklarin baska bir ortak aktivite odaklanir. Ya çocugunuzun bilgisayar tarafindan gönderilen veya alinan her mesaj bu gibi programlar ile görülebilir. Anonimlik kapsaminda çevrimiçi yirtici çocuklarinizla konusabilirsiniz çünkü bu, yazilimin önemli bir yönüdür.

Internet geçmisi yakindan izlemelidir baska bir yönü var. Bu, çocugunuz tarafindan ziyaret edilmistir web görmenizi saglar. Ebeveyn kontrol yazilimi da size zararli düsünün belirli web sitelerini engellemek için seçenek sunar.

Bazi kelimeler gelip ne zaman yazilim bu tip ile sahip baska bir seçenek uyari olmaktir. Cep telefonlari, e-posta veya diger: Onlar bir e-posta iseniz olursa olsun, oda veya anlik ileti sohbet, herhangi bir seçim ile haberdar olabilir.

Eger piyasada bulunan en iyi ebeveyn kontrol yazilimi istiyorsaniz, spyonyourkids.net ziyaret ediniz. Bu yazilim kadar ekran görüntülerinin alinmasi veya çocuk tarafindan görüntülenen video kayit gibi gidip izleme üç kullanilabilir seviyesi vardir.