egitim sayma oyuncaklar

sayma oyuncaklar ve teknoloji

Çocuklar bizim teknoloji doymus dünyada büyümek gibi sayma ve sayi tanima ögretmek oyuncaklar giderek daha önemlidir. Kesinlikle çok erken gelir getirici bir is için çocugunuzun egitim için olsa da, o çok erken onun egitim kariyerinde bilgisayar gerekir inkar edemez. Daha sonra onu saymak ögretmek oyuncaklar ile daha ne gerekir kavramlari çocugunuzun tanitmak için iyi bir yol, sayi ve kaliplari tanimak ve çikarimlar yapmak?

Numaralari ve desen tanima sadece bilgisayar tabanli teknoloji ögrenme habercisi degildir. Sayma oyuncaklar da çocuklarin desen tanimayi ögretmek için, onlar önceden okuma yazma için gereklidir. Bir dizi sonra ne örüntü tanima ve beklenti okuma önemli öncüleri olan, ve sayma oyuncaklari matematik köprü ve sözel becerileri her iki alanda ögrenme çocuk yardimci olmak için bölün. Onu beyninin her iki egzersiz ve ögrenme çok farkli türleri arasinda baglanti yapmak için izin, çocugunuz için “çapraz egitim” olarak düsünün.

Ne çocuklar her zamanki düzeni meydan öngörülebilirlik bir çocugun duygusu disinda belirli sayida belirlemek ve ezberci ezber ötesine hareket saglamak için gerekli ve dogrusal olmayan düsünmek edebiliyoruz daha, sayma oyuncaklar var.

tahmini ve uygulama

Sonraki gelir ne tahminler yapma düzen ve yer bir çocugun duygusu gelistirir. (Bu, 1, 3, 5, 7, 9) atlamak-saymak için ögrenme daha önceden düsünerek sorunlari çözmek için ve yüksek mertebeden ögrenim için gerekli elestirel düsünme becerilerini kullanmak için çocuklar tesvik eder. Sayma ögretmek Oyuncaklar mantik çocugunuzun anlamda, karsilastiklari herhangi bir diger ögrenme için saglam bir temel gelistirmek.

Çocuklar genellikle bir pratik uygulama bulabilirsiniz hangi becerileri ögrenme olumlu yanit. Zaman söylüyorum ya da çocuklarin günlük yasamda uygulayabilirsiniz bir beceri ögrenmek için firsat sunar sayma para ögretmek, ve oyuncaklar uygulama ve istekli bir kitleye göstermek için seveceksiniz. Kolayca ortaya konabilir Bilgi bir çocuk için güçlendirici ve ona bir uzman olmasini saglar, bu tür pozitif takviye ögrenmeye devam bir çocuk tesvik eder.

basit oyuncaklar, karmasik kavramlari

Sayma oyuncaklar pille çalisan olmasi ya da isi yapmak için çan çok ve islik olmasi gerekmez. Sürgülü sayili boncuk sayili adet, numarali bloklar ve abaküs tarzi oyuncaklar ile birbirine bulmaca sayma ve sayi tanima tanitmak ve mantik bir çocugun duygusunu artiracaktir. Bu aritmetik problemleri olusturabilir ve desenleri bulmak ve tahminler yapmak için çocuklara sormak için bu oyuncaklar kullanabilirsiniz. Sayma oyuncaklar için pratik uzantilari bul – Eger degisiklik yapmak ya da 25 dakika içinde ne olacagini zaman size yardimci olmak için bir çocuk sormak – onlar sayma oyuncaklari tarafindan ögretiliyor becerileri çocugunuzun keyfine varacaksiniz bir uygulama olmasi için.