hakkinda ebeveynlik yasa ve yönetmeliklerin farkinda olmak gerekir ne

Ne yasa devletler çocuklar, anne ve babalarin ihtiyaçlarini ve haklarini korumak için vardir ve en toplumlarda yerine koymak ebeveynlik yasa ve yönetmeliklerin çok sayida bulunmaktadir. Gençler kusaklar buna göre onlari karsilamak gerektigini korumak için bir kültür ve düzenlemeler çok önemlidir. Çocuk gerekli tüm gereksinimleri ile birlikte destekleyici bir ev içinde teslim edilmesi hakki var. Üzerinde ve bu yukarida, anne-babalar ayni zamanda bazi yasal haklara sahip olacak ve asagidaki baslica yasa ve ebeveynlik için konumda olacaktir kilavuzlari birkaç bir göz oldugunu. Çocuk temel güvenlik listenizi ve anneler en üstünde olmasi gerekir ve babalar onlar sorumlu oldugunu tamamini veya herhangi bir çocuk için bu vermek gerekir. Bu temel güvenlik ve asagidaki ilgilendirmeyen yönleri oldugunu gereksinimleri bulabilirsiniz.

Onlar ev ve disinda hem oldugunuzda çocuklar için denetleme Yetiskin her seyden önemlidir. Her zaman çocuklar etrafinda dolasmaya birakilir, birisi büyük olasilikla ebeveynlik görevlerini ihmal edilecek ve kolay bir suç anlamina olabilir. Eger yerlestirilen bir sokaga çikma yasagi varsa, gençler onu takip gerekir ve bu onlarin anne ve babalari tarafindan uygulanan gerekiyor. Çocuk ve gençlerin bu tür tehlikeye tahmin olabilir ve siparis bir çok bu temel nedenini bulmak için çalisacaktir berbat edebilir ek zararli Sirkette var. Genellikle hiçbir gerekçe ile siniflari atlamak Çocuk özel kanunlari ihlal olacak.

Onlar mutlaka islerini performans olmadigini gösteren veriler oldugunda yetiskinler veya anneler ve babalar tehlikede olacagi herhangi bir soru yok. Gerçek mevzuat her çocugun refahi sorumlu hesap bireysel olarak çocuk için yetkili ana kabul edecektir. Bu açidan, ebeveynler ve veliler gerçekten yasal velileriyle yapiyor olmasi gerektigini ögrenmek gerekir.

Itiraz gözaltina zorluklar bosanma olabilir bir kari koca ile ilgili söylemek, özellikle yargiç sonunda bir baba veya anne için gencin gözaltina verecektir. Her zaman usulüne uygun alternatif kaygilari dahil ilgili girilen bir düzenleme olacak. Anne ve baba gibi olacak mesru anne ya da baba bir çocugun temel gereksinimleri saglamalidir.

Onlar bir yasal yargi tarafindan saglanan yiyecek, giyecek ve okul arasinda degismektedir. Emanet Ayrica çocuklar kan ile ilgili olmayanlar olabilir. Bu tür durumlarda, onlar yas oluncaya kadar kritik ki çocuk için kararlar üretme patronu olacak. Ebeveyn düzenlemeler anneler ve babalar iyi ve güvenilir yetiskinler içine kalip çocuklara ahlaki yükümlülük taahhüt gerektirir. Birçok anne-babalik ve düzenlemeler ile ilgili olarak hakkinda konusmak için noktalaridir. Farkinda olmak çok önemli bir faktör bireyler ne yasaya nerede olursaniz uygulanmak üzere gerekiyor.