iyi bir çocuk, bir gencin hayal gücünü

Bu yeni yüzyila gençler tür degildir. Giderek eriyen buzdaglari ve dagilan ekonomik hayalleri bir dünyada yasiyoruz yetiskin temalar, maruz kalan, hala tüm klasik ergen angst ile ilgilenmek zorundadir. Ben sevdim olacak? Ben sevilen olacak? Ben kimim?

Her gün, öyle görünüyor ki, biz gençler hikayeleri kendini tahrip bakin: Özel iPod dünyasinda yasayan, uyusturucu ile kaçan, ask için umutsuz siddetli sekillerde eyleme, zorbalik kurbani. Ve sonra Ketaki Shriram, romanci var.

Lise onu sinif için hazirlik ve onun üniversite uygulamalari hazirlamakla yakalanmis ise 16 yasinda, Ketaki de o Himalayalar 13, Büyücü (Crystallius Basin $ 17.95) toplam yazdi fantezi roman yayinlamak basardi.

“Yazi sayesinde, ben bir insan olarak büyür ve daha karmasik bir sekilde bazi duygularin derinligini anlamak mümkün olmustur,” diyor. “Daha ben yazdim, daha kendimi ve benim dünya görüsü ögrendim.”

Ergenlerin anne tüm çok iyi bildigi gibi, yapmak için bir genç için en zor seylerden biri uzun menzilli görünümü almaktir. Gençler “simdi” yasayan-derin bugün baski ve pürüzler duygu ve yarin farkli olabilir derinden ikna. Ögrenme bakis açisi ve sabir olgunluk için anahtarlari.

Himalayalarin Büyücü bir genç kahraman olsa da, hikayesi vade böyle bir bakis açisi geliyor. Ana karakteri zorbalik, ayrimcilik gibi sorunlari ile ugrasmak zorundadir, terk, hatta ask ve ölüm kaybetti, ancak arsa odagi degildir. Kahraman dünya ve o seviyor bu kurtarmak için onun arayisi bunlari üzerinde yükselmektedir.

“Insanlarin ve büyümüs gibi etrafimda meydana gelmis olaylar yazmak için ilham kaynagi olmustur,” Ketaki diyor. “Büyücü Yazma sadece günlük yasamlarinda ötesine bakmak baskalarina ögretmek benim için bir yol degil, ayni zamanda bana kendimi ögretmek için bir yol degildi.”

Yazili içine kanalize onu enerjileri erken basladi. Iyi bir ögrenci, Ketaki her zaman okuma ve yazma gördü, ve o 8 bir yerel kitap fuari, için, ilk öykü tamamladi. O süreçte fantezi için bir tutku kesfetmek, 10 yasinda ilk uzun form kurgu, bir fantezi hikaye, bitmis.

O ben oldu (ve hala devam etmektedir) “itiraf, ayni zamanda bazen düsünme sonunda noktaya benim hikayem ile ilgili tipik bir genç var – Ögrenci temsilcisi, okul kagit üzerinde görüs editörü – Ketaki klasik” iyi bir çocuk “profili olsa da bir matematik veya kimya testi sirasinda karakter veya ayar hakkinda! ”

“Ne siklikla bulundu hayatimda zaman içinde belirli bir noktada meydana gelen olaylar ben roman yazdi sahneleri tür ve ilerledi sekilde etkileyecektir olmasiydi. Bu benim yazdigim gibi duygularin çesitli benim kitap, bazen bilinçaltinda eklenen içine sizmak için izin, “diyor.

Kitap ve karakterler hem son derece unselfconscious vardir. 1800’lü yillarda Asya’da yer alan kitap, modern baskilar ve genç angst hem de ücretsiz, kahraman birçok gençler caydirmak oldugunu akran baskisi ve ayrimcilik engelleri fark daha yapmak önemli bir arayisi ile ilgili çok mesgul.

Ileriye bakarken mesgul bu gün Ketaki Shriram sürüs seydir. “Su anda lisede bir genç degilim, ki ben artik yazmak için çok fazla zaman yok demektir! Ben sans yaptiginizda, ancak, benim yazili olarak farkli araziler, karakterler, ve hatta farkli evrenler ile deneme devam ediyor. “