ne noktada bir dis çikarma battaniye açacak

Çigneme kesinlikle bir dis çikarma bebegin ana isgal ve kullanisli geliyor herhangi bir nesne agzina koymak için iyi degil, küçük bir dikkatini kendi giysi, çarsaf ve battaniye dogru dönmelidir nedenle kaçinilmazdir yatakta. Güvenli ve saglikli hem de çocugun bu tür nesneleri çignemek için yapmak için oder, birçok anne dis çikarma battaniye, herhangi bir risk için bebek maruz kalmadan diseti agri hafifletir büyülü bir bulus açin.

Bebeginizin ihtiyaçlarina ve tercihlerine bagli olarak, bir dis çikarma battaniye seçimi söz konusu oldugunda bakmaniz gereken birkaç unsur vardir. Her seyden önce, battaniyenin yapildigi malzemenin bu tedaviden sonra çocugun geçirilir doyurmaya bozulmamis kalmasi, böylece çok dayanikli olmasi gerekir. Köseleri kontrol edin, bebegin mutlu çignemek olabilir hangi kauçuk veya plastik köseli bir öge seçmek için kesinlikle harika, yine de, bu ekstra zaman içinde gevsek olmazlar böylece çok iyi dis çikarma battaniye bagli olmak zorunda.

Dis çikarma battaniye estetik yönü ayni derecede önemlidir: bir yandan bu çocuk için renkli ve çok cazip olmasi gerekir, ve diger yandan, bu odanin genel dekor maç zorundadir. Tabii ki çocugunuzun tarzi hakkinda sikayet olmaz – Oradaki zayif düsmüs olmasi onu / onun için hiçbir sekilde – ama büyük maçlar yapmak için ebeveyn memnuniyetini daha meselesidir. Burada bir baska özelligine temizleme yöntemidir: dis çikarma battaniye bunu çok çocugun bir enfeksiyon riskini göze, böylece temiz tutmak gerekir olarak makinede yikanabilir olmasi gerekir.

Bazi anne ve babalar gerçekten bebegin adi ve resmi ile kisisellestirilebilir dis çikarma battaniye olmasi gibi. Bu tercihleri ??için çok pratik bir tarafi da vardir: çesitli yastaki diger çocuklar var sik ??görüldügü yerler, o güzel ayri ögeleri anlatan bir araci olarak etiketli dis çikarma battaniye için çok önemli olabilir eger.

Piyasada bulunan bebek battaniye bazilari özellikle dis çikarma için tasarlanmis olmayabilir, yine de dogaçlama ve malzeme yeterince cesur ve bir çocuk tarafindan çignenmis sekilde güvenilir olup olmadigini battaniye dis çikarma bunlari açmak olabilir. Bir bebek battaniyesi için alisveris dikkate dis çikarma her zaman almak!