web iyi bir karakter

Her anne-baba kendi çocugu “iyi” bir çocuk olmak istiyor. Kibar, nazik ve mutlu. , Saygili komik ve kendinden emin. Ama nasil bir çocuk zarif ve emin olmak için ögretiyorsunuz? Birçok anne-baba-ve hatta yardim için teknoloji yönelen egitimciler-vardir.

Simdi birçok okul ve evlerde bilgisayar ile, ebeveynler ve ögretmenler internet sadece çocuklar cografya ve matematik ögrenmek yardimci degil, ayni zamanda onlari olumlu karakter özellikleri asilamak için degil için güçlü bir araç oldugunu kesfediyorlar.

“Bizim ev bilgisayari benim çocuklara ögretmek için harika bir yol sunar,” Kevin Dugan, Cincinnati, Ohio iki çocuk babasidir söyledi. “Onlar aslinda önemli becerileri ögrenme yaparken onlar oynarken düsünüyorum. Tipik olarak, okuldan dersler bile takviye edilmektedir.”

Çocuklarda olumlu karakter özellikleri gelistirmek günümüz toplumunda çok önemlidir ve biz sinifta yer alan hem de evde karakter egitimi görüyoruz. Artan vurgu kisi ve bir bütün olarak toplumun hem de yararli olan bu olumlu özellikleri, verilmesi konusunda konuyor.

“KidsCom çocuklarin kendilerini ifade etme ve onlari sorumlu ve basarili bireyler haline yardimci olmak için beceri ve tutumlari ögrenmek için çevrimiçi bir çikis saglar,” KidsCom yayinlar Jori Clarke, Daire 1 Ag baskani, sunlari söyledi

Su anda, KidsCom adi verilen benzersiz bir sanal evcil hayvan program sayesinde çocuklar arzu edilen karakter özellikleri ögretiyor “Bitki Bebekler.” Denge, güven, sükran, umut, mizah, sabir ve sebat: Her Bitki Bebek olumlu bir tutum gösterir.

Clarke Çocuklar bu beslenme ve olumsuz özellikleri temsil ‘Kaos Bulutlar,’ can ‘bulut’ kimsenin düsünce mücadele onun ‘anti-bulut güç’ artan dahil olmak üzere, bir Bitki Bebek kabul ve günlük bakim ile emanet “, açikladi: öfke, oburluk, tembellik, hirs, kiskançlik ve digerleri. ”

KidsCom da zorluklar, mesaj panolari ve nasil gerçek hayatta-ve onlarin iyi davranis için çocuklar ödüllendirmek ebeveynler ve ögretmenler izin veren bir programda olumlu karakter özellikleri uygulamak için çocuklara ögretmek diger faaliyetleri yazma, interaktif oyunlar sunmaktadir.

Dugan Bu egitim-sadece siteleri ve Web üzerinde oyun-sadece siteleri bulmak kolay “, sonucuna vardi. Ama çocuklar eglenceli bir zor bir görev olabilir oldugunu düsünüyorum iyi bir ögrenme site bulmak. Biz KidsCom bulundu sevindim nedeni de bu. “