Yeni dogmus bir aile resmi girdiginde büyük kardesler ve büyük kiz olma

Ilk küçük çocuk, tabii ki, kesinlikle çok güzel oldu. Ilk çocugu olarak, o vahsice anne ve baba tarafindan nazli. O Numero Uno oldu! Ben ikinci oglu dogurdu zaman o ezici bir sürpriz oldu. O zaman, yeni dogan ünitesine diger çocuklarin Hastanede izin ziyaret yoktu. Yeni kardes bir giris için bir sans! Ben yeni bebek tutan, bizim New York daire kapidan geldiginde o ilk görünümü elde etmek için gidiyordu. Ve yaptigina bak.

Bizim yeni küçük erkek bebek onun beslenmesi için aç, squalling edildi. Ben bebek ile çift yataga uzandi ve benim yürümeye baslayan çocuk yanimda tirmandi. “Anne, ne dis?” o küçük dogan, onun yeni kardesi bakarak sordu. Ben bir anne olarak hayatimda en dramatik biri olarak bu ani hatirliyorum. Bu daha önce hiç yasamadiginiz bir seyi, ama tereddüt etmedi.

Dedim kendi kendime, “Bu, simdi ya hiç” ve bu onun en iyi oyun arkadasi olmak için gidiyordu onun küçük kardesi oldugunu simdi bir agabey oldugunu benim büyük oglana hafifçe açiklayan, hemsire basladi, ve. Ve bu oldu. (Bu, hiçbir zaman korku olur, ama zaman içinde yok.)

Bebek geldiginde bir çocugunuza kitap okuyarak yeni bir kardes dramatik giris için vaktinden biraz hazirlayabilirsiniz, agabey veya abla ve küçük kardesleri arasindaki iliskiyi göstermek, ve kitaplar, unutmayin sempatizanlar karsilama hediyelerini takim ile birlikte, bir büyük çocuk hediyeler vererek sol-out-lik hissi azaltabilir. Bir agabey t-shirt, diyor sevgi dolu bir kucaklama ile birlikte, sadece bir sey olabilir “Seninle gurur duyuyorum! Sen iyi bir agabey var!” veya alternatif olarak, hiç Sevgiliye “, diyerek, onu tousled bukleler üzerinde üzerinde çektiginizde bir büyük kardes t shirt” yeni “büyük sis gülümseme, yapacak, bayanlar birakmak asla, seninle gurur duyuyorum! Sen iyi bir abla var! ”

Diger stratejiler bile yardimci bir grafik üzerinde yildiz koyarak, onlarin paha biçilmez katilimi için bolca onu ve / öven ya da onu da, çocuk bezi veya emzik alma en büyük kardes dahil etmek olacaktir. Bu bir yasam için bir kardes zengin ek yasamaya sansli bir insan hayati ve büyümesinde önemli bir zamandir. En iyi, yeni bir kardes dogumu bir aile birimi içinde çok dahil etmek, çocugun kendini genislemesi ve deger digerleri içerir.