avantajlari oynamak taklit

Hiç oyun oynayan çocuklar izledi mi? Bu gerçekten oldukça etkileyici. Onlar sarki olusturma ve kendi konusmalari tasiyan kendi küçük dünyalara saran gibi görünüyor. Oynayan bu tip bir terim yoktur. Bu hayali oyun veya yaratici oyun olarak bilinir. Sadece çocuklar için eglenceli degil, ayni zamanda birçok gelisimsel avantajlari vardir. Yaratici oyun, bir çocugun hayal gücü gelisir yaraticiliklarini ilham ve sosyal kalkinma artirir. Biz daha ayrintili olarak bu avantajlari tartismak ve hayali oyun teklik kesfedeceksiniz.

Çocuklar bazen kendi küçük dünyalarinda gibi görünüyor. Ve gerçekte, onlar muhtemelen. Onlari daha odakli olmak için istedigimiz ederken, hayali oyun bu tür iyi bir sey kabul edilebilir. Bir çocugun hayal gücü kendi beyin aktivitesini artirir. Onlarin hayali dünyalarda oynuyor olsa da, düsünme ve akil yürütme becerileri kullaniyorsunuz. Çocuklar kendi durumlari gelistirmek ve bir çözüm ile gelecek. Bu onlara sadece okulda gibi beynin farkli tarafinda kullanmak zorunda neden olur. Eger bu sekilde bakarsaniz, yeni yürümeye baslayan çocugunuz okul çagindaki çocuklarin kadar ögrenme olabilir. Onlar sadece farkli ögrenen, ama ayni derecede önemlidir.

Oyun yaraticilik ilham gibi davran. Bu basit bir açiklama gibi görünüyor, ama anlam bir yeri vardir. Biz çocuklarimiza verimli, yuvarlak insanlar olmak istiyorum. Bu yaratici tarafina görmeye içerir. Tüm çocuklar bazi form veya moda yaratici. Onlar sanat ve müzik keyfini olabilir ya da ayri seyler insa ve almak için ellerini kullanmak isteyebilirsiniz. Bir çocugun hayali oyun sayesinde, çocuklar zevk görebilirsiniz. Onlara oyuncak çesitli verirseniz, dogal olarak bir ya da iki nesne çekilmek olacaktir. Bunlar her gün almak ve en çok zevk nesneleri olacaktir. Fakat onlarin yaraticiliklarini kesfetmek için seçenegi vererek, bizim çocuklar özgürlük ve büyümek için firsat izin vermis olursunuz.

Yetiskinler olarak, her gün sosyal durumlarla karsilasabilirsiniz. Çocuklar da farkli sosyal durumlara rastlamak. Onlar oyun gruplarina katilmak veya okul ve gündüz bakim altindaki çocuklar ile etkilesime girebilir. Bu etkilesim sosyal gelisimi için çok önemlidir. Çocuk bir grup izleyin. Ne ile oynamak zorunda ragmen, kendi faaliyetleri ve birbirlerine içeren durumlar yaratacaktir. Grup hayali oyun katilarak, çocuklarin sosyal ortamlarda ilgili ögrenirler. Bu sonuçta onlarin yetiskin hayatlarini ve deneyimlerini katkida bulunacaktir. Yaratici oyun çocuklarin farkli deneyimler olusturmak için izin vererek çok degerli bir araç olabilir.

Biz oyun rol için birkaç farkli avantajlari örtülü var. Bu avantajlar bir çocugun hayal gücü, ilham verici yaraticilik ve gelistirilmesi sosyal kalkinma gelismekte içerir. Çocugunuzun kesfetmek ve yaratici oyun eglenceli aktiviteler yoluyla ögrenirler izin verin. Bu onlar için faydali ve sizin için faydali olacaktir.