Bir ana kuzusu ya da baba kiz yükseltiyorlar

Tek bir ebeveyn ya da evli olsun, size ogullari farkinda olmadan baba kiz olmak mama erkek ve kiz olmak yükselterek olabilir. Bugün dünyada bize çok mama erkek ve baba kiz kendimizi oldugu için, biz yardim edemem ama bize ayni olmasi bizim çocuk yetistirme olamaz. Dönem “ana kuzusu” mutsuz çagrisimlari ve dönem “baba kiz” nötr ya da mutlu çagrisimlar tasiyan tasir ragmen, bu siniflamaya pozitif ve negatif vardir. Farki anlamak kendi yetiskin yasam için hem de çocuklarin yasamlarini daha fazla denge ve mutluluk getirerek size yardimci olabilir!

Bunu tanimlamak gibi, bir ana kuzusu annesinin nüfuz alani birakmadi bir adam. Erkeksi kisilik tipleri her türlü mama erkek olabilir. Hiç, burada asagilamak terim degildir degildir. Nesiller için, hatta kadar geri Dünya Savasi olarak; hayatimizin ailelerin artan sayida etki kendi erkeksi küre girmek için ogullari davet babalarin lüks olmadi böyle yüksek bir hizda degisiyor. Bati dünyasinda bugün, avlanmak erkek spor için bunu. Gida ile aile saglamak için avlamak için ögrenme geçis ayin ile ogullari almak bir zorunluluk artik yoktur. Bazi aileler hala, ama onlar çogunlukta degildir.

Bugünün dünyasinda, spor çok babalar ve ogullari arasinda geçis bir ayin olma sansi durmak yok. Her iki ebeveyn için is ya da kariyer olmasi gerektiginde karsilamak biter, çocuk ya varsa ebeveyn, oyunlar mevcuttur hangisi olsun.

Tabii ki, kendi etki erkeksi küre içine ogullari davet babalar geçis törenlerine ötesine geçer. Bir anda bu konuda daha fazla okuyacaktir.

Bu gün, o kadar çok baba kiz çapinda en etkin ve üretken bireyler bazilari gibi bir kizi kadar da, baba kiz olmasini saglamak için bir nezaket görünüyor dünyada kadinlarin sorulur! Yine de, bir kizi etki annesinin kadinsi küre içine daveti kabul ettiginde, o yasadigi sürece içinde yerine getirilmesi bulmak için çizebileceginiz bir kadinsi merkezlilik erisim kazanir.

Ayni sekilde, bir oglu etki babasinin erkeksi küre içine daveti kabul ettiginde, o yasadigi sürece içinden kisisel güç bulmak için çizebilirsiniz hangi erkeksi gücü erisim kazanir.

Yetiskin olarak biz, ikinci, üçüncü ve dördüncü nesil mama erkek ve baba kiz kendimizi, nasil bizim ogullari babalarinin etki alaninda girin ve bizim kizlari annelerinin etki alaninda girmek yardim ne zaman? Ayrica, pek çok tek ebeveynler orada bugün oldugunda, ne kadar yalniz anneler ogullari ve tek babalar kizlarini yardimci mi?

Öncelikle, en iliskilerinde mama en erkek ve baba kiz için sonuçlari bakalim. Bir ana kuzusu ya da baba kiz ise, bu size tanidik gelecektir.

Mama çocuklar, annelerinin etki alaninda birakmadi olan, kendilerini disaridan kendi güç elde inaniyoruz. Ya onlara karsi iterek ya da ya da her ikisinin kombinasyonu çekerek hayatlarinda kadinlarin güç pesinde. Mama erkek ya bu iki uç arasinda zorbalari veya yumusak, uyumlu erkek ya da herhangi bir sey olabilir.

Erkek erkekler içine büyüdükçe kendileri içinde güçlerini nasil bilmiyorum çünkü, mama erkek yasamlarinin tüm kadinlarla iliskileri karmasik hale. Onlar babalarinin ve dedelerinin gelen kazanilmis olabilecegini erkeksi potens de kayip.

Baba kiz, annelerinin etki alaninda dönmek için babalarinin nüfuz alani birakmadi olan, kendilerini disarida hayatta yerine getirilmesi bulmak inaniyoruz. Onlar hayatlarinda erkeklerin bakimi ile yerine getirilmesi bulmak inaniyoruz. Babamin kiz ya zorbalik ya da uysal ya da bu iki uç arasinda bir sey olabilir.

Kiz kadin içine büyüdükçe kendilerini içinde yerine getirilmesi bulmak için nasil bilmiyorum çünkü, baba kiz hayatlarinda tüm erkeklerle iliskileri karmasik hale. Onlarin anne ve büyükanneler gelen kazanilmis olabilecegini kadinsi merkezin etrafinda yer de kayip.

Ebeveynler kendilerini mama erkek ve baba kiz fark ve mama çocuk yetistirme ve baba kiz oldugunu zaman çocuklari için bir fark yaratmak için yapabileceginiz seyler vardir. Ilk olarak, her iki ebeveyn aktif olarak çocuk yetistirme zaman ebeveynler çocuklari için bir fark yaratabilir nasil listeler. Daha sonra, tek ebeveynler çocuklari için bir fark yaratabilir nasil arastiracaktir.

O daveti gelen babasinin etki alaninda ve o daveti gelen annesinin etki alaninda fayda on ve on dört yaslari arasinda bir kiz için yararlari bir çocuk için zaman. Daveti verilen alinmazsa eger, tartistigimiz gibi, oglu babasinin etki alaninda annesi ve kizi etki alaninda kalir. Bu davet bir kez olur sey degildir. Organik ve kasitli her iki yönde tekrarlanir.

Ideal olarak, babasinin nüfuz alani içine girmek için bir genç adam için:
Baba fiziksel olarak satisa sunulacak.
Baba duygusal satisa sunulacak.
Babasi bir insan olarak oglu görmek mümkün olacak.
Anne onur ve genel olarak baba ve erkeklik saygi duyacagiz.
Anne baba için oglu yayinlayacak.

Ideal olarak, annesinin etki alaninda girmek için genç bir kadin için:
Anne fiziksel olarak satisa sunulacak.
Anne duygusal olarak satisa sunulacak.
Anne bir kadin olarak kiz görmek mümkün olacak.
Baba onur ve genel olarak anne ve kadinlik saygi duyacagiz.
Baba anneye kizi yayinlayacak.

Ebeveynler için dökümü en sik kadin ve erkek olarak ve eril ve disil onurlandiran açidan çocuklarini görme yönü ortaya çikar.

Yetiskin baba kiz genel olarak erkeklik onurlandiran çok zorluk bile yetiskin mama erkek genel olarak kadinlik onurlandiran çok zorluk var. Eger mama erkek ve baba kiz yetistirme süpheleniyorsaniz o zaman kendinize vardir kuvvetle muhtemeldir. Bu nedenle, eril ya da disil sizin için bir streç olacak onurlandiran bu yana, sadece eril ve disil onurlandiran uygulama gelistirme hakkinda kasitli olur.

Buna ek olarak, yetiskin mama erkek ve yetiskin baba kiz çocuklarinin üzerine ebeveynleri ile sorunlari yansitmak için bir egilim var. Yetiskinlige girmelerini açiktir bile zaman, kadin ve erkek olarak çocuk görmek zor olmasinin nedeni budur. Yine, niyeti ayari ve Çocugunuza olarak ve içine büyüyor genç erkek ve kadinlar önemli olarak görmenize yardimci olur eylem ile araciligiyla asagidaki.

Tek ebeveynler için, daha da kendinizi uzatmak olacaktir. Sebebi ne olursa olsun esiniz resimde ve artik ne olursa olsun derece o yapar veya ebeveynlik katilmaz, çocuklarinizin etki o ebeveynin küre girmek için bir davetiye için özgürlük gerekir. Size yardimci olabilir yollari streç ve simdiye kadar belki de akil almaz bir sekilde büyümeye neden olur çok sey var!

Eger ogullari tek bir anne iseniz, size ogullari babasi onurlandirmak için evde özel bir yer olusturabilirsiniz. Orada onun resim asmak. Onun ilgi, miras, ve / veya atalarinin yansitan bazi erkeksi makaleler var. Eger adamin bir fotograf yoksa, belki de bir kus ya da hayvan bir resim ile temsil edilebilir. Resim bir totem olarak hizmet verecek. Bir kurt, bir ayi, ya da bir kartal onurlu, erkeksi sembol olarak akla geliyor. Eger ogullari babasi var olmasina izin nerede kendi içinde fiziksel mekan olarak hem de bir bosluk olusturabilirsiniz. Sonuçta, her zaman onlari var olacaktir.

Eger kizlari bir tek baba iseniz, bir sey ayni tür yapabilirsiniz. Onlarin anne onur ve saygi nerede evinizde ve kendinizi içinde bir alan olusturmak için gereken ne olursa olsun kizlari etki kadinsi küre girmek için firsat yaratir.

Sizin “eski” degerli bir ebeveyn degilse, o zaman bu görev daha da büyük bir streç olur. A karsi ne, devam orada söylüyor. Eger öcü aliskanligi da olmustur “Eger eski,” sonra çocuklarin bir veya daha fazla kesinlikle onun örnegini takip edecek. O gerçegi size “eski” kötü bir yapmak her zaman çekmek. Bu onu onurlandirmak için alan ya da onun gibi etki karsilik gelen erkeksi veya kadinsi küre olusturmak için daha fazla yaraticilik, hayal gücü ve niyeti alacak.

Sonuçta, her iki anne, dört dedesi, sekiz büyük dedesi, vb var. Mümkün oldugunca, organik, dogal, ve hayal gücüne mümkün oldugunca etki her iki ebeveynin küreler erisimi olan çocuklariniz olusturun. Çocuklar ask ya mama erkek veya baba kiz olmayi tercih. Hatta bebekler gibi, onlar doldurmak için deneyin aile içinde bir bosluk duygusu, çünkü bu roller üstlenirler. Onlar elde etmek için çalisiyorsunuz onurlu bir seydir.

Potansiyel baba ogullari ve annenin kizi olarak seçmek onlar için alan olusturmak için çaba mümkün oldugu kadar denge ve bütünlük sunuyoruz anlamina gelir. Sonunda, seçim onlarindir.

Bu yoluyla çalisirken, simdi baskalarina ilgili nasil daha fazla seçenek var oldugunu kendiniz göreceksiniz. Bir baba kiz iseniz, artik boslugu doldurmak için hayatinda erkeklerin dikkat çekmek için çalisiyoruz bir gün fark edebilir. Kendiniz için daha fazla zaman yapmak ve size yirmili veya otuzlu ya da herhangi bir yasta bile etki annenin küre kesfediyoruz. Bir ana kuzusu iseniz, size güç ve artik etrafinda ya patron kadinlar davet ya da kabullenecek bulmak içinde size dönüs bulabilirsiniz. Siz de etki babanin küre kesfetmek. Aniden, herkese iliskilendirmek tamamen yeni bir yol var!

Ne iliskilerde yeniligi bir dalgalanma olarak deneyim onlar mama erkek veya babasinin ogullari, baba kiz ya da annesinin kizi olmayi tercih olsun, çocuklariniz normal ile büyümek sey olabilir.

Onlari seviyorum. Bu makalede, onlara daha önce vardi olmayabilir seçenekleri sunmak için yetenegi verir. Seçenekleri olan denge ve bütünlük için oldukça rahat.